Zorganizuj vlastnú exkurziu

Si líder? Zorganizuj exkurziu pre tvoju triedu alebo školu! Kontaktuj niektorú z organizácií alebo občianskych združení, či by ste sa mohli všetci pripojiť na jednu z ich akcií, alebo nech nejakú zorganizujú exkluzívne pre vás! Slovenské národné múzeum má prednášky o všetkom od astronómie a botaniky až po históriu a materiály..

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Súťaž

Cena fantázie

Patríš medzi tých, ktorí napäto čakajú na najnovší diel Hier o tróny? V poličke máš úhľadne zoradené všetky diely Pána prsteňov a Harryho Pottera? Rád fantazíruješ o iných svetoch, či budúcnosti? V tom prípade neváhaj, hoď svoje originálne nápady na papier a vyhraj vďaka svojej fantázii fantastické ceny v literárnej súťaži zameranej na prózu a fantasy.  

Viac info
Web a blog

Hstry

Vďaka tomuto jednoduchému nástroju si môžeš vyrobiť interaktívnu časovú os, ktorú využiješ pri prezentáciách v škole, alebo len tak pre zábavu. Na stránke tiež môžeš nájsť rôzne inšpiratívne a zaujímavé osi od iných používateľov.

 

Viac info
Web a blog

Freakonomics Blog

Po prečítaní knihy ‘Freakonomics’ iste radi zavítate na ich blog a budete sledovať aktuálne príspevky jej autorov.  

Viac info
Súťaž

Google Science Fair

Google každoročne organizuje Science Fair - súťaž pre stredoškolákov ako ty, ktorých zaujíma veda a technológie. Tímy alebo jednotlivci majú prísť s vlastným projektom, ktorý následne treba odprezentovať. Ceny ozaj stoja za to, takže túto súťaž rozhodne nevynechaj!  

Viac info