ZMUDRI

Zmudri je nezisková online platforma pre mladých ľudí – ako si aj ty. Prinášame všetko to, čo v škole nedostaneš. Overené informácie na témy, ktoré sa ti v bežnom živote zídu, praktické tipy a rady, ako bez problémov plávať v dospeláckom svete. Pripravujeme kurzy na dôležité témy, ako kritické myslenie, finančná gramotnosť, výber vysokej školy, zvládanie stresu a mnoho ďalších.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Impact Hub

Je to miesto, kde sa stretáva a pracuje veľa startupistov. Nájdeš tam prednášky a workshopy o podnikaní, ako na to a o konkrétnych zručnostiach.

Viac info
Web a blog

IEEE Spectrum

Novinky z inžinierskeho sveta.  

Viac info
Film, video, kniha

Schindlerov zoznam

Schindlerov zoznam je ďalší oceňovaný historický film z réžie Stevena Spielberga, Táto hlboko šokujúca výpoveď o hrôzach holokaustu je založená na skutočných udalostiach a mrazí pri každom pozretí.    

Viac info
Súťaž

Cena Bronislavy Mullerové

Úlohou tejto súťaže je pripomínať zásluhy málo známych žien a mužov, ktorí sa podieľali na tvorbe a distribúcii ilegálnych tzv. samizdatov v dobe neslobody v rokoch 1948 – 1989. Do súťaže sa zapojíš tým, že pošleš literárnu prácu ľubovoľného žánru, v ktorej spracuješ jednu z tém: sloboda slova na internete, sloboda slova učiteľa a žiaka alebo sloboda slova spisovateľov.  

Viac info