Zločin a trest (F. M. Dostojevskij)

Psychologický záznam o zločine, z ktorého dodnes mrazí na chrbte. Od velikána ruskej literatúry a jedného zo zakladateľov psychologického románu.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Nespravodlivosť medzi nami

TED talk o tom, ako a prečo vie byť americká spoločnosť stále nespravodlivá.

Viac info
Z iného súdka

Google Developers Group Poprad-Tatry

Chceš spoznať prácu Google vývojára? Zapoj sa do lokálnych komunít v Bratislave, Poprade a Košiciach, ktoré sa zaujímajú o vývoj Google aplikácií a produktov. Nauč sa využívať Google nástroje a získaj prístup k najnovším Google technológiám.  

Viac info
Súťaž

Súťaž mladých onkológov

Súťaž vedeckých projektov študentov v oblasti onkológie a mikromolekulárnej biológie, organizovaná poniektoré roky Ústavom Experimentálnej Onkológie SAV (naposledy v roku 2014, kedy bol termín na podanie prihlášky v januári).  

Viac info
Film, video, kniha

Ex Machina

Ex Machina je jedným z posledných sci-fi filmových počinov venujúcich sa problematike umelej inteligencie. Tento vydarený kúsok sa stretol s veľmi dobrými ohlasmi medzi verejnosťou i kritikou a okrem pútavej témy, diváka okamžite pohltí aj jeho podmanivá komorná atmosféra. Aký je rozdiel medzi robotom a človekom? Čo znamená byť ľudský a čo ak sa stroj zachová „ľudskejšie“ ako človek? Čo to vypovedá o stave, v akom sa nachádza ľudstvo?  

Viac info