YOCOPAS

YOCOPAS je 3-dňová konferencia, kde študenti z Palestíny, Gazy, Izraela a iných krajín Európy otvorene diskutujú o Izraelsko-Palestínskom konflikte. Táto konferencia sa koná raz do roka na medzinárodnej internátnej škole the Eastern Mediterranean International School (EMIS) a je otvorená aj pre študentov z Európy. 

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Introduction to Psychology

Séria anglických prednášok, ktoré pokrývajú základné témy z psychológie – a sú doplnené študijnými otázkami, testami a podnetmi na písanie esejí.  

Viac info
Web a blog

Svet častíc – slovenský portál nielen o časticovej fyzike

Ak si na strednej a ťa baví časticová fyzika, tento portál by mal byť tvojou prvou zastávkou! Web je v slovenčine a ponúka množstvo zaujímavých informácií a hlavne tipov na príležitosti vo fyzike pre stredoškolákov - vedel alebo vedela  si napr. o letnom campe v CERN-e? :) Nie? Tak šup na: http://www.svetcastic.sk

Viac info
Web a blog

Ostium

Slovenský časopis o humanitných vedách Ostium je dostupný na internete. Poslúži ti ako užitočný prehľad o témach, ktoré zaujímajú akademikov, vedcov a filozofoch v našich končinách.  

Viac info
Sústredenia a semináre

Bratislavská Jazzová Dielňa

Jediná celotýždňová jazzová dielňa na Slovensku pre hudobníkov všetkých úrovní, ktorí majú záujem o džez. Lektormi sú úspešní slovenskí i zahraniční hudobníci.  

Viac info