Wikisofia

Wikipédia pre humanitné vedy, na ktorej môžeš nahliadnuť do toho, čo sa budeš na výške reálne učiť, ak si vyberieš niektorý z týchto odborov.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Klub, krúžok, kurz

Microsoft STC

Študentské Trénerské Centrum (ŠTC) je program pre stredoškolských študentov, ktorí sa chcú zdokonaľovať v IT a majú záujem poskytovať nadobudnuté znalosti ďalším. Členovia programu majú možnosť stretávať sa s inšpiratívnymi osobnosťami a zúčastňovať sa zaujímavých akcií, ako sú rôzne konferencie, či IT semináre. Študenti ŠTC boli vybraní ako najlepší z rady záujemcov, a tým získali veľmi zaujímavé možnosti pre svoj profesný rast.

Viac info
Súťaž

Pikopretek

Poď si prevetrať telo aj mozgové závity! Pikopretek sa pravidelne koná na jar na bratislavskej Železnej studienke, kde družstvá súťažia v matematických, logických a športových úlohách na viacerých stanovištiach umiestnených pozdĺž cca 3km dlhej trasy. Súťaž je určená pre štvorčlenné tímy z 5.-8. tried základných škôl a príslušných ročníkov osemročných gymnázií.

Viac info
Film, video, kniha

The Truman Show

Film Truman show je apelom proti zneužívaniu človeka médiami a poukazuje na to, aké veľké riziko so sebou prináša ich vplyv a komercializácia. Upozorňuje na posúvanie morálnych hraníc, keď pre zisk dokážu média zničiť ľuďom život ukradnutím súkromia, manipuláciou a upretím práva na slobodné rozhodnutie.  

Viac info
LEAF

Webinár: O čom je mentoring s Filipom a Romanom

Ak rozmýšľaš nad zapojením sa do mentoringového programu TalentGuide a chceš vedieť ako ti môže taký mentor vlastne pomôct, pozri si  webinár s Filipom a jeho mentorom Romanom.

Viac info