WhatIf?

Prever si svoje vedecké rozmýšľanie na absurdných hypotetických otázkach!

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Pobyty v zahraničí

Týden vědy na Jaderce

Zaži týždeň plný vedy v lete na Fakultě jaderná a fyzikálně inženýrská v Prahe. Dozvieš sa viac o chaotickej dynamike, termojadrovej fúzii, holografii a supravodivosti. Uvidíš tokamak, termojadrový reaktor, gamma nôž alebo unikátny laserový systém. A možno aj zistíš, ako vyrobiť diamant či ktoré prvky z periodickej tabuľky môžeš bezpečne zjesť :) A to je iba malá ochutnávka! http://tydenvedy.fjfi.cvut.cz/  

Viac info
Klub, krúžok, kurz

Slovenská asociácia študentov a absolventov psychológie

Uvažuješ o štúdiu psychológie a chceš sa dozvedieť viac priamo od zasvätených? SAŠAP ti umožňuje skontaktovať sa priamo so študentmi a absolventmi psychológie v SR.  

Viac info
Súťaž

Muzikomat

Československý Muzikomat je šancou pre všetky začínajúce kapely, ktoré túžia po zviditeľnení sa a nových fanúšikoch. Ak sa tvojej kapele podarí uspieť v internetovom hlasovaní, okrem finančnej prémie získaš možnosť zahrať si na vystúpení v Čechách aj na Slovensku.  

Viac info
Film, video, kniha

Here Comes Everybody: The Power of Organizing Without Organizations (C. Shirky)

Pre väčšinu čitateľov táto kniha nie je nijako objavná. Je však brilantným prehľadom toho, čo každý z nás pozná a príručkou súčasných trendov v nových médiách. Autor skúma dôsledky slobody, ktorú nám internet dal, vraví o tom, ako sociálne médiá umožňujú organizovať bez potreby tradičných organizačných štruktúr a tento jav vysvetľuje na príkladoch Wikipedia, Twitter či Flickr.  

Viac info