Webinár: O čom je mentoring s Filipom a Romanom

Ak rozmýšľaš nad zapojením sa do mentoringového programu TalentGuide a chceš vedieť ako ti môže taký mentor vlastne pomôct, pozri si  webinár s Filipom a jeho mentorom Romanom.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Letná čitáreň U Červeného raka

Každoročne Mestská knižnica Bratislava usporadúva podujatia priamo v centre mesta pod Michalskou bránou v Letnej čitárni U Červeného raka. V príjemne chladivom tieni stromov si môžeš oddýchnuť pri čítaní kníh a časopisov, či sledovaní rôznych prezentácií spisovateľov, hudobníkov a hercov.  

Viac info
Film, video, kniha

Justice by Michael Sandel

Michael Sandel je profesorom na Harvard University a jeho životnou témou je spravodlivosť. Práve jeho kurz s názvom „Justice“ sa stal najnavštevovanejším v celej histórii Harvardu. V roku 2005 bol tento kurz natočený a vznikla tak najprv online verzia a neskôr dvanásťdielny televízny seriál, ktorý je dnes zdarma k dispozícii na stránkach Harvardu i na Youtube. http://www.sandel.cz/ alebo http://www.justiceharvard.org/

Viac info
Film, video, kniha

Googled: The End of the World As We Know It (K. Auletta)

Ken Auletta v tejto knihe vraví o tom, ako úspech Google radikálne zmenil svet, predpovedá budúcnosť médií a spolupracuje pritom s tými najpovolanejšími - zakladateľmi Google Larry Pageom a Sergeyom Brinom, Marcom Andreessenom či mediálnym magnátom Billom Campbellom.  

Viac info
Súťaž

KöMaL

KöMaL je najstarší korešpondenčný seminár na svete s vyšše storočnou históriou s náročnými fyzikálnymi problémami fungujúci na podobnom princípe ako Fykos alebo FKS. Riešenia sa posielajú v angličtine, takže je to skvelá príležitosť potrénovať si akademickú angličtinu pred začiatkom štúdia na zahraničnej univerzite.  

Viac info