Webinár: Ako sa zorientovať vo svete CV-čiek a motivačných listov?

Na pomoc tým, ktorí sa hlásia na stáže alebo absolventské pozície je tu webinár, kde sa dozviete viac o tom, čo sa oplatí spomenúť a čo radšej na vynechať, keď dávate dokopy CV a motivačné listy.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Architektur Zentrum Wien

Das Architekturzentrum Wien je rakúske múzeum architektúry ponímané ako miesto výstav či predstavení. Taktiež slúži ako centrum pre hlbší výskum architektúry a stavebníctva.  

Viac info
Film, video, kniha

Surely You’re Joking, Mr. Feynman! (R. Feynaman, R. Leighton, E. Hutchings, A. Hibbs)

Kniha Surely You're Joking, Mr. Feynman je kolekciou vtipných spomienok a zážitkov jedného z najvýznamnejších fyzikov 20. storočia. Niektoré z príbehy zachytávajú Feynmanovu fascináciu v otváraní trezorov, učení sa nových jazykov, iné zachytávajú jeho prácu na Projekte Manhattan, počas ktorého zomrela jeho prvá žena, jeho kritiky vyučovania vedy v Brazílii, či vrátane jeho nervóznej prezentácie jeho diplomovej práce a iných  

Viac info
Film, video, kniha

Stephen Hawking: Jeho život a dílo (K. Ferguson)

Biografa Stephena Hawkinga ponúka náhľad do mysle jedného z najznámejších fyzikov súčasnosti. Odkrýva nám pohľad do zákulisia jeho geniality, ale aj peripetií jeho osobného života a sprostredkúva nám tak jeho náročný životný príbeh.  

Viac info
Z iného súdka

Študuj cudzie jazyky

Nikdy v budúcnosti nebudeš mať toľko voľného času a hlavne tak flexibilný mozog - v dnešnej dobe “len” angličtina nestačí. Táto stránka ti uľahčí výber ďalšieho jazyka, ktorým môžeš obohatiť svoj jazykový arzenál.  

Viac info