Web Rangers

Už vieš, ako sa brániť proti kyberšikane, čo je to sexting, kybergrooming, hoax, či webcam trolling? Web Rangers je program, v ktorom dostaneš možnosť vytvoriť vlastný projekt a šíriť zásady bezpečnosti ďalej. Tešiť sa možeš na nových kamarátov, certifikát, či dokonca na návštevu Googlu. Staň sa Web Rangerom a šír s Googlom internetovú bezpečnosť!
  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Nedeľná chvíľka poézie

Baví ťa čítanie, ale nevieš prísť na chuť poézii? Možno si len nevyskúšal tú súčasnú. ;) Dnes už básne ani zďaleka nepripomínajú Hviezdoslavove či Shakespearove sonety. Neveríš? Skús Nedeľnú chvíľku poézie s Mirkou Ábelovou, skvelou súčasnou poetkou, ktorá ti ukáže, že poézia rozhodne nie je zastaralá, ani nudná! :)

Viac info
Film, video, kniha

Berlínsky denník (W. Shirer)

Berlínsky denník je záznam amerického novinára Williama Shirera, ktorý pôsobil ako zahraničný reportér v Európe. Sledoval vzostup nacizmu a prvé roky druhej svetovej vojny. Berlínsky denník vyšiel prvý raz v roku 1941 a okamžite sa stretol s veľkou odozvou. Na jeho základe Američania posudzovali udalosti v Európe. Išlo o ten ideálny prípad, keď sa správny novinár objavil na správnom mieste. Kniha - napísaná novinárom ako očitým svedkom - predstavovala a stále predstavuje jedno z mála diel svojho druhu.  

Viac info
Film, video, kniha

Nauč sa kresliť!

Inšpiruj sa návodmi na youtube a staň sa majstrom kresby!

Viac info
Súťaž

Fyzikálny Náboj

Fyzikálny Náboj je medzinárodná fyzikálna súťaž s dlhou tradíciou pre 5 členné tímy, ktoré sa snažia v stanovenom časovom limite vypočítať čo najviac fyzikálnych úloh. Za každú správne vyriešenú úlohu dostanú ďalšiu.  

Viac info