Výlety za chémiou

Sprav si exkurzie na miesta, ktoré sú spojene s vedou a technikou, napr. CERN, Technorama v Zürichu, Linz, múzea a interaktívne výstavy.

http://home.cern/

http://www.technorama.ch/

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Na leto

Letavy

Letný tábor umenia Letavy ponúka už 30 rokov nezabudnuteľný zážitok všetkým tvorivým nadšencom umenia. Letavy sú jedinečným tvorivým týždňom, stráveným uprostred krásnej slovenskej prírody, počas ktorého objavíte, podporíte alebo zdokonalíte svoj umelecký talent a tiež získate veľa nových priateľov. Zažijete inšpiratívne debaty dlho do noci, večerný program nabitý koncertmi a predstaveniami špičkových umelcov a budete sa podieľať na vytvorení tak svojho, ako aj spoločného diela v jednej z rôznorodých dielní (výtvarné, divadelné, tanečné, hudobno-textárske) pod vedením renomovaných lektorov (Jana Oľhová, Daniel Hevier, Martin Geišberg).  

Viac info
Web a blog

Klasické texty z psychológie

Výber zásadných textov z histórie psychológie (v angličtine).  

Viac info
Film, video, kniha

The Art of electronics

Jedna z najlepších kníh o elektrických obvodoch.  

Viac info
Z iného súdka

Letná čitáreň U Červeného raka

Každoročne Mestská knižnica Bratislava usporadúva podujatia priamo v centre mesta pod Michalskou bránou v Letnej čitárni U Červeného raka. V príjemne chladivom tieni stromov si môžeš oddýchnuť pri čítaní kníh a časopisov, či sledovaní rôznych prezentácií spisovateľov, hudobníkov a hercov.  

Viac info