USMLE medical side

Chceš sa stať budúcim lekárom? Baví ťa veda a zároveň pomoc iným? Tak ty si ten pravý. Tu si môžeš vyskúšať, rôzne prípady pacientov a takisto sa priučiť medicínskym postupom. Hor sa do toho!

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Psych.sk

Všetko začína v tvojej hlave. Pokiaľ sa potrebuješ motivovať alebo odhaliť svoje skryté vlastnosti tak potom navštív túto stránku. Aktuálne články zo zahraničia aj z domova.

Viac info
Film, video, kniha

Brendan a tajomstvo Kellsu (The Secret of Kells)

Animovaný film z írskej produkcie, ktorý prostredníctvom dobrodružstva malého chlapca -mnícha rozpráva príbeh jednej z najvýznamnejších historických pamiatok Írska – Knihy z Kellsu (the Book of Kells). Dozviete sa z neho o tom, ako sa žilo v Írsku v ranom stredoveku. Aj samotná animácia filmu bola inšpirovaná stredovekou kresbou a ornamentálnou výzdobou.    

Viac info
Web a blog

Stanford Encyclopedia of Philosophy

Online encyklopédia filozofie, do ktorej píšu články odborní filozofi pokrýva základné témy filozofie a rovnako aj najznámejších filozofov. Ide do väčšej hĺbky ako Wikipédia a každý článok je skontrolovaný odborníkmi v danej oblasti.  

Viac info
Z iného súdka

Vedecké centrum

Všeobecne prospešná spoločnosť iQLANDIA ktorá vznikla za účelom poskytovania neformálneho vzdelávania formou interaktívneho poznávania. Hlavnou aktivitou spoločnosti je prevádzkovanie a rozvoj vedeckých centier.

Viac info