USMLE medical side

Chceš sa stať budúcim lekárom? Baví ťa veda a zároveň pomoc iným? Tak ty si ten pravý. Tu si môžeš vyskúšať, rôzne prípady pacientov a takisto sa priučiť medicínskym postupom. Hor sa do toho!

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Súťaž

ZAMUN/ESMUN/FRAC

ZAMUN je akademická simulácia zasadnutia OSN v anglickom, španielskom alebo francúzskom  jazyku so zameraním na podnecovanie vzdelávania a diskusie o súčasných problémoch a výzvach v medzinárodných vzťahoch a diplomacii.    

Viac info
Súťaž

KöMaL

KöMaL je najstarší korešpondenčný seminár na svete s vyšše storočnou históriou s náročnými fyzikálnymi problémami fungujúci na podobnom princípe ako Fykos alebo FKS. Riešenia sa posielajú v angličtine, takže je to skvelá príležitosť potrénovať si akademickú angličtinu pred začiatkom štúdia na zahraničnej univerzite.  

Viac info
Web a blog

Lapham’s Quarterly

Pekný a prístupný časopis o histórii, ktorý je dostupný online v angličtine. Každe číslo je venované nejakej téme, ako napríklad jedlo, šport, zábava, rodina alebo mapy.  

Viac info
Web a blog

Kickstarter

Portál, na ktorom hľadajú start-upy financovanie. Dajú sa tu nájsť rôzne zaujímavé a inovatívne nápady na technológie, ktoré možno o pár rokov zmenia svet.  

Viac info