The Lean Start Up

Jedna z top kníh pre startupistov. Čo robiť a ako manažovať start up, aby nebol prepadák? Zabudni na siahodlhé plány – neustále inovuj, adaptuj a testuj!

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Examined life

Zamyslenia o svete od súčasných filozofických hviezd ti skvele predstavia aktuálne pohľady na svet a otázky, ktoré nás trápia.  

Viac info
Film, video, kniha

Elegantní vesmír: Superstruny, skryté rozměry a hledání finální teorie (B. Greene)

Kniha, ktorá je bestsellerom už viac ako desaťročia približuje čitateľovi s brilantnosťou autora o jednej z najodvážnejších vedeckých teórii súčasnosti. Teória strún je možno kľúčnom k jednotnej teórii poľa, ktorá Einsteinovi unikala viac než tridsať rokov. Až ona dáva nádej, že nepreniknuteľná stena medzi všeobecnou teóriou relativity a kvantovou teóriou bude konečne zbúraná. K zjednoteniu týchto dvoch pilierov modernej fyziky dochádza teraz v predstave kmitajúcich mikroskopických struniek energie v samotnom srdci hmoty.  

Viac info
Dobrovoľníctvo

Staň sa ambasádorom Pre Stredoškolákov!

Chceš byť súčasťou zmeny vo vzdelávaní, informovať svojich kamarátov o príležitostiach, projektoch a možnostiach a dostávať exkluzívne informácie z prvej ruky? Chceš, aby každý mladý človek na Slovensku mal možnosť zúčastniť sa alebo zorganizovať medzinárodnú výmenu, začať vlastné podnikanie alebo možnosť rozvinúť svoj talent? Ak áno, staň sa Ambasádorom Pre Stredoškolákov. Ambasádor Pre Stredoškolákov má za úlohu rozširovať povedomie o organizácii Pre Stredoškolákov prostredníctvom propagačných materiálov, malých diskusií, workshopov na školách a projektov pre študentov stredných škôl.   http://prestredoskolakov.sk/index.php/2017/stan-sa-ambasadorom-pre-stredoskolakov/

Viac info
LEAF

TalentGuide

TalentGuide je mentoringový program, ktorý ťa prepojí s úspešnými vysokoškolákmi a mladými profesionálmi. Ak študuješ na strednej škole, chceš pracovať na svojom rozvoji a rád by si spoznal názor staršieho, skúsenejšieho človeka na svoje ciele a aktivity, zapoj sa do TalentGuide a hľadaj odpovede v priateľskom dialógu s mentorom. Piati vybraní študenti získajú v rámci programu aj štipendium na top letné rozvojové programy v zahraničí.

Viac info