The College of Production

The College of Production ponúka praktické rady zo všetkých oblastí práce v médiach. Či už máš záujem o televíziu, rádio alebo online vysielanie, táto webstránka je skvelým zdrojom rád, rozhovorov a článkov priamo od ľudí v centre mediálnej scény britskej BBC.

 

Súčasťou tohto projektu je aj YouTube kanál BBC careers približujúci jednotlivé profesie v mediálnej sfére, či playlist Access All Areas, kde pravidelne pribúdajú behind-the-scenes videá z BBC Radio.

http://www.bbc.co.uk/academy/production

https://www.youtube.com/user/bbccareers/featured

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7RLE4ANZ0lU3WGeQIoNMe3umsOg9BW2h

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

The Fallen of World War II

Pútavá animácia pre milovníkov vojenskej histórie, ktorá vám názorným grafickým spôsobom ukáže čosi o stratách v druhej svetovej vojne.  

Viac info
LEAF

Webinár: Ako sa zorientovať vo svete CV-čiek a motivačných listov?

Na pomoc tým, ktorí sa hlásia na stáže alebo absolventské pozície je tu webinár, kde sa dozviete viac o tom, čo sa oplatí spomenúť a čo radšej na vynechať, keď dávate dokopy CV a motivačné listy.

Viac info
Web a blog

Hstry

Vďaka tomuto jednoduchému nástroju si môžeš vyrobiť interaktívnu časovú os, ktorú využiješ pri prezentáciách v škole, alebo len tak pre zábavu. Na stránke tiež môžeš nájsť rôzne inšpiratívne a zaujímavé osi od iných používateľov.

 

Viac info
Film, video, kniha

(ARTE) Architecture Collection

ARTE séria videí zahrňuje podrobný popis mnohých úspešných budov.  

Viac info