The College of Production

The College of Production ponúka praktické rady zo všetkých oblastí práce v médiach. Či už máš záujem o televíziu, rádio alebo online vysielanie, táto webstránka je skvelým zdrojom rád, rozhovorov a článkov priamo od ľudí v centre mediálnej scény britskej BBC.

 

Súčasťou tohto projektu je aj YouTube kanál BBC careers približujúci jednotlivé profesie v mediálnej sfére, či playlist Access All Areas, kde pravidelne pribúdajú behind-the-scenes videá z BBC Radio.

http://www.bbc.co.uk/academy/production

https://www.youtube.com/user/bbccareers/featured

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7RLE4ANZ0lU3WGeQIoNMe3umsOg9BW2h

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Aj Ty v IT

Aj baby patria do IT! Presvedč sa o tom na workshopoch a projektoch iniciatívy Aj Ty v IT. Môžeš sa zapojiť napríklad do mentoringového programu pre stredoškoláčky. Vyber si svoju mentorku a vyskúšaj si život vysokoškoláčky na FIIT STU v Bratislave, FRI Žilinskej univerzity alebo FEI TU Košice!

Viac info
Web a blog

Paris Review

Rozhovory v origináli s tými najšpičkovejšími spisovateľmi od 50. rokov až po súčasnosť. Čo prezradil o sebe a svojich knihách Jack Kerouack, Jorge Louis Borges alebo Milan Kundera?

Viac info
Film, video, kniha

Umělá inteligence 1-6 (V. Mařík a kolektív)

Ako posunúť UI a počítače ďalej, medzi domény zatiaľ rezervované pre ľudí?  

Viac info
Web a blog

My World of Work

Super stránka určená mladým škótom, ktorí sa rozhodujú o svojom budúcom povolaní. Ak vieš po anglicky, možno pomôže aj tebe. https://www.myworldofwork.co.uk/

Viac info