TEDx Medicine

Séria zaujímavých prednášok, ktoré vrhajú svetlo na medicínu budúcnosti.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Historická revue

Tento časopis je ideálnou studnicou inšpirácie a zaujímavých informácií pre všetkých nadšencov histórie a archeológie. Vydáva ho Slovenský archeologický a historický inštitút SAHI. Obsahuje zaujímavé články a reportáže od renomovaných autorov, ktoré ani časom nestrácajú nič na svojej aktuálnosti a pomáha vám rozvíjať si rozhľad v oblasti histórie a archeológie.  

Viac info
Súťaž

Astronomická olympiáda

Astronomická olympiáda je súťaž určená pre záujemcov o astronómiu a astrofyziku, ktorej cieľom je motivovať stredoškolákov o štúdium astronómie a astrofyziky. Mnoho jej bývalých riešiteľov v súčasnosti študujú na popredných zahraničných univerzitách. Najlepší študenti majú možnosť postúpiť na medzinárodné kolo (IOAA).  

Viac info
Na leto

Art Camp

Medzinárodná letná škola umenia ArtCamp vám umožní stráviť časť leta v kreatívnom a inšpiratívnom prostredí, objaviť či rozvinúť svoj talent, spoznať zaujímavé české aj zahraničné umelecké osobnosti a pripraviť sa na prijímacie skúšky na umelecké vysoké školy. Záujemci si môžu vybrať kombináciu a dĺžku kurzov (napr. Ilustrácia, Fashion design, Fotografia, Grafický design, 3D modelovanie, Design interiéru, Šperk, Kresba, Maľba, Knižná väzba apod.).  

Viac info
Web a blog

The new existentialists

Zaujímavý blog amerických existenciálnych terapeutov, ktorým sa nepáči trend podávania liekov, ktoré majú riešiť psychologické problémy ľudí bez ďalšej terapeutickej práce (v angličtine).  

Viac info