TalentGuide

TalentGuide je mentoringový program, ktorý ťa prepojí s úspešnými vysokoškolákmi a mladými profesionálmi. Ak študuješ na strednej škole, chceš pracovať na svojom rozvoji a rád by si spoznal názor staršieho, skúsenejšieho človeka na svoje ciele a aktivity, zapoj sa do TalentGuide a hľadaj odpovede v priateľskom dialógu s mentorom. Piati vybraní študenti získajú v rámci programu aj štipendium na top letné rozvojové programy v zahraničí.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Archiweb

Výborná stránka zahrňujúca českú a slovenskú, rovnako ako aj svetovú architektúru. Články sú prehľadne rozdelené podľa štýlov, štátov či architektov. Stránka taktiež obsahuje blog, zoznam literatúry a zaujímavé diskusie.  

Viac info
Film, video, kniha

Matematika – 50 myšlienok (T. Cirilly)

Definície a objasnenia 50 svetových matematických pojmov alebo problémov.    

Viac info
Film, video, kniha

Ilustrované slovníky

Ilustrované slovníky (anglický, nemecký, taliansky, francúzsky, poľský, arabský) sú výbornou pomôckou pre tých, ktorí sa najradšej učia vizuálnou metódou. Slová sú rozdelené do prehľadných tém a nechýbajú ani základné konverzačné frázy.  

Viac info
Film, video, kniha

Právo a spravodlivosť inak

Akú hodnotu má ľudský život? Je dobré niekedy klamať? Je týranie vždy zlé? Kultová prednáška od Harvardského profesora o morálke a spravodlivosti. Sú relatívne?

Viac info