Študentská esej

Ak sú ti blízke konzervatívne témy a nebojíš sa esejí, zapoj sa do súťaže organizovanej Konzervatívnym inštitútom M.R.Štefánika. Esej stačí zaslať e-mailom.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Na leto

Bucksmore-letná škola

Zamier v lete na univerzitu do Británie. Zlepši si angličtinu a zaži atmosféru top škôl!

Viac info
Web a blog

Successacademy.sk

Ak budeš čoskoro končiť strednú a nevieš, čo robiť, pozri sem a zisti, ako to chodí a čo by ťa mohlo baviť.

Viac info
Súťaž

Stredoškolská odborná činnosť (SOČ)

SOČka je veľmi známa súťaž, do ktorej svojich šikovných študentov zapája zvyčajne každá stredná škola. O čom to vlastne je? Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať jednu z ponúkaných oblastí, ktoré sa každý rok trochu obmieňajú, ale na svoje si vždy prídu milovníci prírodných aj humanitných vied a umenia. Potom už len treba napísať prácu na tému, ktorú si sám vyberieš a ktorá ťa baví. Môžeš požiadať o pomoc svojho učiteľa, ktorý ťa tiež pripraví na finálnu časť súťaže, ktorou je obhajoba pred odbornou komisiou. SOČ môžeš smelo považovať za prípravu na bakalársku či diplomovú prácu na VŠ.  

Viac info
Web a blog

Písanie príbehov na wattpad.com

Ak uvažuješ nad kariérou spisovateľa alebo len rád vypisuješ svoje pocity na papier,tak táto stránka je pre teba ako stvorená.Môžeš sem pridávať svoje príbehy,básne či čokoľvek čo napíšeš a taktiež môžeš čítať príbehy ostatných užívateľov a hodnotiť ich.

Viac info