Steve Jobs (W. Isaacson)

Táto kniha pútavo a príbehovo zachytáva život jednej z najvýznamnejších a najkontroverznejších osobností Silicon Valley.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Na leto

Fest Anča

Od roku 2008 sa každoročne v Žiline odohráva najväčší sviatok animovanej tvorby na Slovensku. V presvedčení, že animovaný film nie je určený len deťom a infantilným jedincom, predstavuje svetovú animáciu, súčasné trendy, ale aj overenú klasiku. Širokej verejnosti ponúka večerné open-air projekcie so živou hudbou, performance, párty, ale aj workshopy animácie a množstvo ďalšieho sprievodného programu.  

Viac info
Súťaž

EUROSCOLA

Cieľom projektu EUROSCOLA je posilniť verejnú debatu o Európe. Súťaž je určená pre študentov vo veku od 16 do 18 rokov. Tvojou úlohou bude usporiadať podujatie, ktoré zvýši povedomie o Európskej únii, jej možnom smerovaní, úspechoch i problémoch, a umožní diskusiu o postavení mladých ľudí v Európskej únii. Zapojiť sa môžu všetky stredné školy na Slovensku.   Súťaž prebieha od septembra do novembra. V decembri sú vyhlásené víťazné školy, ktoré dostanú možnosť zúčastniť sa modelového pracovného dna Európskeho parlamentu v Štrasburgu.  

Viac info
Súťaž

Dějepisná soutěž studentů gymnázií ČR a SR

Zapoj sa do najväčšej súťaže študentov gymnázií v Čechách a na Slovensku. 75 gymnázií je zárukou ostrej konkurencie, takže svoje dejepisné znalosti určite dobre prevetráš!

Viac info
Film, video, kniha

A Visual Dictionary of Architecture (F. Ching)

Slovník pána Chinga kombinuje text s pútavými, ručne-kreslenými ilustráciami. Každý pojem je rozpísaný na dvojstrane, graficky vysvetľujúc vzťahy medzi jednotlivými podpojmami.  

Viac info