Staň sa ambasádorom Pre Stredoškolákov!

Chceš byť súčasťou zmeny vo vzdelávaní, informovať svojich kamarátov o príležitostiach, projektoch a možnostiach a dostávať exkluzívne informácie z prvej ruky? Chceš, aby každý mladý človek na Slovensku mal možnosť zúčastniť sa alebo zorganizovať medzinárodnú výmenu, začať vlastné podnikanie alebo možnosť rozvinúť svoj talent? Ak áno, staň sa Ambasádorom Pre Stredoškolákov.

Ambasádor Pre Stredoškolákov má za úlohu rozširovať povedomie o organizácii Pre Stredoškolákov prostredníctvom propagačných materiálov, malých diskusií, workshopov na školách a projektov pre študentov stredných škôl.

 

Staň sa ambasádorom Pre Stredoškolákov!

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Noc výskumníkov

Noc výskumníkov je každoročná akcia koncom septembra, kde môžeš prísť a uvidieť, čo vedci a inžinieri robia naživo a porozprávať sa s nimi. Sú zapojené mnohé mestá, vrátane Bratislavy, Košíc, Žiliny, Banskej Bystrice a Tatranskej Lomnice.  

Viac info
Súťaž

Pangea

Medzinárodná olympiáda Pangea je dobrou voľbou pre matematikov, ktorým nerobí problém počítať a riešiť matematické úlohy v časovom strese. Počas 45 minút budeš riešiť dokopy 25 úloh odstupňovaných podľa náročnosti. Tento typ súťaže môže byť pre teba skvelou skúsenosťou a môže ti poslúžiť ako tréning na maturitu z matematiky či na prijímačky pre VŠ.  

Viac info
Film, video, kniha

Lincoln

Životopisný film špičkového režiséra Stevena Spielberga sa pokúša odhaliť politické zákulisie obrovskej snahy Abrahama Lincolna presadiť jeden jediný zákon, ktorý zmenil Ameriku.  

Viac info
Z iného súdka

La Bienale di Venezia

Festival strieda architektúru a umenie. Zahrňuje výstavu pavilónov z viac než 30 štátov.  

Viac info