Staň sa ambasádorom Pre Stredoškolákov!

Chceš byť súčasťou zmeny vo vzdelávaní, informovať svojich kamarátov o príležitostiach, projektoch a možnostiach a dostávať exkluzívne informácie z prvej ruky? Chceš, aby každý mladý človek na Slovensku mal možnosť zúčastniť sa alebo zorganizovať medzinárodnú výmenu, začať vlastné podnikanie alebo možnosť rozvinúť svoj talent? Ak áno, staň sa Ambasádorom Pre Stredoškolákov.

Ambasádor Pre Stredoškolákov má za úlohu rozširovať povedomie o organizácii Pre Stredoškolákov prostredníctvom propagačných materiálov, malých diskusií, workshopov na školách a projektov pre študentov stredných škôl.

 

Staň sa ambasádorom Pre Stredoškolákov!

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Google Developers Group Poprad-Tatry

Chceš spoznať prácu Google vývojára? Zapoj sa do lokálnych komunít v Bratislave, Poprade a Košiciach, ktoré sa zaujímajú o vývoj Google aplikácií a produktov. Nauč sa využívať Google nástroje a získaj prístup k najnovším Google technológiám.  

Viac info
Film, video, kniha

Travelling Salesman

Štvorica matematikov sa pokúša vyriešiť problém P vs NP. Intelektuálna rozprava nad dôsledkom rovnosti N=NP. http://www.imdb.com/title/tt1801123/?ref_=fn_al_tt_1 http://www.csfd.cz/film/339112-travelling-salesman/

Viac info
Súťaž

Stredoškolská odborná činnosť (SOČ)

SOČka je veľmi známa súťaž, do ktorej svojich šikovných študentov zapája zvyčajne každá stredná škola. O čom to vlastne je? Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať jednu z ponúkaných oblastí, ktoré sa každý rok trochu obmieňajú, ale na svoje si vždy prídu milovníci prírodných aj humanitných vied a umenia. Potom už len treba napísať prácu na tému, ktorú si sám vyberieš a ktorá ťa baví. Môžeš požiadať o pomoc svojho učiteľa, ktorý ťa tiež pripraví na finálnu časť súťaže, ktorou je obhajoba pred odbornou komisiou. SOČ môžeš smelo považovať za prípravu na bakalársku či diplomovú prácu na VŠ.  

Viac info
Film, video, kniha

Za hranicami génu (G. Schatz)

Filozofické eseje od autora-biológa, zaoberajúce sa existenciálnymi otázkami na hraniciach vedy.  

Viac info