Soutež a podnikej

Konečne start-up súťaž pre všetkých šikovných stredoškolákov! Máš nápad na spoločensky prospešný business? Zapoj sa do súťaže s rovesníkmi, získaj mentora a vyhraj skvelé ceny!

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Investopedia

Webstránka Investopedia ťa uvedie do sveta financií a ekonómie. Nájdeš na nej množstvo zaujímavých článkov a tiež Stock Simulator a FX Trader, vďaka ktorým si môžeš vyskúšať nanečisto, aké je to obchodovať s akciami na burze.    

Viac info
Film, video, kniha

Metropolis

Klenot nemeckého expresionizmu, priekopník sci-fi žánru, je prvým filmom zapísaným v UNESCO. Obsahuje fantastické scény architektonických vízií budúcnosti. Je to ale celkom komplikovaný a nehovorený film ešte z roku 1927, takže sa rozhodne nemusí páčiť každému.  

Viac info
Film, video, kniha

Gándhí

Životopis Mohandása Gándhího, bojovníka za samostatnosť Indie, ktorý sa stal vďaka svojej filozofii nenásilia a priameho protestu vedúcou duchovnou osobnosťou Indie vyhral 8 Oscarov a patrí k najlepším životopisným filmom, ktoré boli kedy natočené.  

Viac info
Z iného súdka

Lego Mindstorm

Máš rád/a lego a programovanie? Lego Mindstorm je úžasným spojením oboch závislostí. Kúp si lego so súčiastkami a sám si postav robota, ktorý bude sám chodiť, rozprávať a ešte mnoho iného.  

Viac info