Sociálna sieť

Film o vzniku najpopulárnejšej sociálnej siete na svete – Facebook.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

TED

TED prináša zaujímavé videá z prednášok svetových alebo aspoň skutočne inšpiratívnych expertov na ich oblasť. Odporúčame najmä inšpiratívne videá z Technology, Education and Design.  

Viac info
Pobyty v zahraničí

European Federation of Psychology Students’ Associations

Európska študentská asociácia, ktorej cieľom je väčšie prepojenie študentov psychológie v rámci Európy. Organizujú ročné školy a rôzne iné podujatia, ponúkajú výmenné kurzy počas štúdia a mnoho ďalších aktivít.  

Viac info
Súťaž

ZAMUN/ESMUN

ZAMUN, podobne ako BratMUN, je akademická simulácia zasadnutia OSN v anglickom jazyku so zameraním na podnecovanie vzdelávania a diskusie o súčasných problémoch a výzvach v medzinárodných vzťahoch a diplomacii. Najnovšie vznikla aj jej španielska verzia s názvom ESMUN a francúzska verzia s názvom FRAC.   ZAMUN sa najbližšie bude konať 21.-23.aprila v Žiline.  

Viac info
Web a blog

The Student – celoslovenský študentský časopis

Časopis The Student je jediný celoslovenský časopis od študentov pre študentov. Prináša kvalitný obsah, vzdeláva, informuje a motivuje k aktívnemu životnému štýlu. Zisti viac o tom, čo všetko sa dá robiť už na strednej! Alebo sa "hecni" a skús sa im ozvať, či nepotrebujú redaktora či redaktorku :)  

Viac info