Sedlácka Prvá Pomoc

Neuveriteľne vtipné videá od Baštrnga, ktoré ťa naučia, ako na prvú pomoc s nadhľadom!  TOP of the TOP 🙂

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Iron Man

Film o tom, čo všetko inžinier dokáže (s dostatkom prostriedkov).  

Viac info
Web a blog

LastWeekTonight

Vtipné zhrnutie najdôležitejších svetových udalostí uplynulého týždňa. Vďaka LastWeekTonight budeš v obraze, precvičíš si angličtinu a ešte sa pri tom aj dobre zabavíš.

Viac info
Súťaž

International Philosophy Olympiad

Medzinárodná filozofická olympiáda funguje už od roku 1993 a zapájajú sa do nej účastníci z krajín celého sveta. Úlohou každého z nich je napísať esej na zadanú tému a to buď po anglicky, nemecky, francúzsky alebo po španielsky.  

Viac info
Web a blog

Medicínske blogy

Ak chceš ísť na medicínu, dobrý obrázok si vieš spraviť vďaka blogom. Okrem užitočných rád k prijímačkám a prvému ročníku ti priblížia napríklad systém výučby na jednotlivých fakultách. LF MU: http://odhodlanamedicka.blogspot.com/ http://zezivotamedicky.blogspot.com/ 1. LF UK Praha: http://medickysrdcem.blogspot.com/ 2. LF UK Praha: http://medi-novicka.blogspot.com/ LFP: http://omylemmedikem.blogspot.com/ LFHK: http://jednounohouvprusvihu.blog.cz/ http://medik-hk.blogspot.com/ LF UP: http://jenommedik.blog.cz/ LF UK Bratislava: http://zivot-medicky.blogspot.com/ LF UPJŠ Košice: http://fascinatedmedgirl.blogspot.com/ JLF UK Martin: http://blog-medika.blogspot.com/2015/08/jlf-uk-martin.html

Viac info