Scratch

So Scratchom môžeš programovať svoje vlastné interaktívne príbehy, hry a animácie – a zdieľať svoje výtvory s ostatnými v online komunite.

https://scratch.mit.edu/

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

LEAF

LEAF Award

LEAF Award hľadá namakané makovice. LEAF Award je ocenenie pomocou ktorého môžeš získať  podporu, ak máš hlavu plnú dobrých nápadov a makáš nielen na skvelých výsledkoch v škole, ale aj na svojom okolí a inšpiruješ tým  ostatných.

Viac info
Film, video, kniha

Erin Brockovich

Napínavá právnická dráma inšpirovaná skutočnými udalosťami. Príbeh o tom ako sa nezamestnanej rozvedenej matke 3 detí podarí svedomitou prácou odhaliť veľký prípad. Na tvojom dobre môže niekomu záležať, aj keď Ťa vôbec nepozná.

Viac info
Web a blog

Class-Central.com

Class-central.com je internetový portál, ktorý zoskupuje MOOC (Massive Open Online Courses) od viac ako 50 rôznych iniciatív a poskytovateľov (Coursera, edX, ...) vďaka čomu dokáže sprostredkovať tisíce kurzov popredných svetových univerzít. Absolvovanie takéhoto kurzu je možnosť ako si rozšíriť obzory v mnohých oblastiach ešte pred vstupom na univerzitu.  

Viac info
Dobrovoľníctvo

Poď na výlet a pomôž prírode

OZ Koza robí pravidelné zaujímavé brigády a výlety pre mladých po Bielych Karpatoch. Výskušaj a spoznaj nových ľudí, čo majú radi prírodu a radi pomáhajú.

Viac info