ReŠtart Slovensko

Súťaž o hľadaní online riešení iniciujúcich spoločenskú zmenu.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Súťaž

Biologická olympiáda – prakticko-teoretická časť a projektová časť

V rámci projektovej časti biologickej olympiády máš jedinečnú možnosť vyskúšať si prácu na vedeckých projektoch. Celoštátne kolo prebieha formou vedeckej konferencie a najlepší súťažiaci sa zúčastňujú Medzinárodnej olympiády environmentálnych projektov (INEPO a INEPO EUROASIA).  

Viac info
Web a blog

The Media Show

The Media Show je program BBC Radio 4, za ktorým stojí žurnalista a televízna osobnosť Steve Hewlett. Je nabitý novinkami z dynamického sveta médií a prináša zaujímavé diskusie dotýkajúce sa všetkých oblastí žurnalistiky, od printu až po online.   Nové epizódy Media Show so zaujímavými hosťami pribúdajú každú stredu a na stránkach BBC sú dostupné na stiahnutie zadarmo.  

Viac info
Klub, krúžok, kurz

Digitálna Garáž od Googlu

Absolvuj online kurz a získaj certifikát v online marketingu od Googlu úplne zadarmo. Nič náročné, veľmi užitočné a maximálne na 8 hodín. Po absolvovaní Digitálnej Garáže dostaneš  certifikát od Google, ktorý sa ti môže zísť a dobre vyzerať v CVčku. 

Viac info
Klub, krúžok, kurz

Jeden Svet

Filmové kluby Jeden Svet môžeš na SŠ organizovať aj ty. Zdarma ti bude poskytnutých viac ako 100 vysoko kvalitých dokumentárno-umeleckých filmov spolu s témami na besedy a aktivity so zaujímavými hosťami.  

Viac info