Psychológia na Slovensku

Zoznam slovenských profesionálnych komôr a inštitúcii, časopisov, kurzov a inštitútov. Možno máš niečo zaujímavé z psychológie bližšie ako si myslíš…

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

The Economist

The Economist patrí medzi najprestížnejšie médiá zaoberajúce sa svetom ekonomiky a financií. Jeho čítaním si nielen zlepšíš obzory, ale aj angličtinu, ktorá je v prípade The Economistu na naozaj dobrej úrovni.   Online študentské predplatné je od €2.59 do €2.75 na týždeň.  

Viac info
Film, video, kniha

Muž, ktorý vynašiel 20. storočie (R.Lomas)

Prečítaj si knihu, ktorá sa opiera o Teslove vlastné zápisky aj nedávno zverejnené spisy FBI a po prvý raz odhaľuje skutočný rozsah Teslovho vedeckého génia.

Viac info
Na leto

Art Camp

Medzinárodná letná škola umenia ArtCamp vám umožní stráviť časť leta v kreatívnom a inšpiratívnom prostredí, objaviť či rozvinúť svoj talent, spoznať zaujímavé české aj zahraničné umelecké osobnosti a pripraviť sa na prijímacie skúšky na umelecké vysoké školy. Záujemci si môžu vybrať kombináciu a dĺžku kurzov (napr. Ilustrácia, Fashion design, Fotografia, Grafický design, 3D modelovanie, Design interiéru, Šperk, Kresba, Maľba, Knižná väzba apod.).  

Viac info
Na leto

TEDx Bratislava

AJ Bratislava má svoj TEDx. Prídi sa pozrieť na najznámejšiu neziskovú konferenciu na Slovensku a vypočuj si veľa myšlienok hodných šírenia - prvý júlový víkend v Slovensko márodnom divadle!   http://www.tedxbratislava.sk/en/home/

Viac info