Psychológia – 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať (A. Furnham)

Publikácia prináša výber tých najzaujímavejších myšlienok z psychológie, ktoré by sme mali poznať.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Ľudský mozog: 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať

Ak ťa zaujíma neurológia a záhady ľudského mozgu , toto je kniha,ktorý by si rozhodne nemal vynechať.

Viac info
Film, video, kniha

Zbierka FX (T. Bzdušek, J. Imriška, J. Závodný a kol.)

Zbierka FX je nenahraditeľnou knižkou, pre každého stredoškoláka, ktorý to myslí s fyzikou naozaj vážne. Keďže ide o príklady z korešpondenčnej súťaže FX ide o naozaj pre stredoškolákov ťažké príklady, no práve preto sa dá z nej aj veľa naučiť. Obzvlášť keďže nie je písaná matematicky rigorózne a ani netrpí zbytočným formalizmom. Nenechajte sa zmiasť názvom, so zbierkami príkladov používanými v škole má spoločný iba názov. Autori pristupujú k príkladom a vysvetľovaniu veľmi pragmaticky, tak aby boli prístupné každému šikovnému stredoškolákovi.  

Viac info
Sústredenia a semináre

Filmový kabinet

Prednáškový cyklus, veľmi vhodný pre stredoškolákov so záujmom o odborný výklad filmovej histórie. 10 stretnutí, 10 prednášok, 10 filmov a vysoká úroveň - vhodné aj ako predpríprava na VŠMU (resp. akúkoľvek filmovú školu). http://www.aic.sk/kinolumiere/filmovy-kabinet/od-zrodu-po-kristove-roky-2015/ https://www.facebook.com/FilmovyKabinet?fref=ts

Viac info
Súťaž

ZAMUN/ESMUN

ZAMUN, podobne ako BratMUN, je akademická simulácia zasadnutia OSN v anglickom jazyku so zameraním na podnecovanie vzdelávania a diskusie o súčasných problémoch a výzvach v medzinárodných vzťahoch a diplomacii. Najnovšie vznikla aj jej španielska verzia s názvom ESMUN a francúzska verzia s názvom FRAC.   ZAMUN sa najbližšie bude konať 21.-23.aprila v Žiline.  

Viac info