Prahaton

Prahaton je tímová hra počas ktorej, lepšie spoznáš Prahu a jej tajomné miesta, na ktorých si sa možno nikdy nezastavil/a. Ale nemusíš sa báť, nebudeš iba chodiť od miesta k miestu, ale čaká na teba a tvoj tím a množstvo zábavných výziev, počas ktorých budeš musieť často vyskúšať netradičné veci ako napríklad urobiť si rannú rozcvičku v električke. Výzvy pre ostatné tímy môžeš vymýšľať aj ty! A že nemáš parťákov do tímu? To vôbec nevadí. Prihlás sa sám/a a my ťa s niekým spojíme a spoznáš nových ľudí a to je super, nie?

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Niečo pre filmových fanúšikov (Kinečko; 25fps)

Z novinových stánkov a internetu sa na nás usmieva obrovské množstvo filmových časopisov, avšak nie každý z nich je aj naozaj kvalitne napísaný a obsažný. Ak siahneš po slovenskom Kinečku, českom 25fps alebo britskom internetovom časopise Little white lies, zaručujeme ti, že sa nesklameš. http://kinecko.com http://25fps.cz/

Viac info
Web a blog

Futures in engineering?

Stránka pomáha nájsť odpovede na otázky budúcim inžinierom.  

Viac info
Z iného súdka

E-ChemBook

Kompletná voľne prístupná a veľmi dobré spracovaná online učebnica chémie.

Viac info
Film, video, kniha

Improving Decisions About Health, Wealth and Happiness (C. Thaler a R. Sunstein)

Kniha o predsudkoch ľudí pri ich každodenných rozhodnutiach a o tom ako to použiť pri zlepšení ich rozhodovania. Priniesla do ekonómie novú vlnu rozmýšľania o spôsoboch ako vie spoločnosť pomôcť ľuďom robiť lepšie rozhodnutia – napríklad ako ľudí podporiť v dodržaní predsavzatia sporiť si viacej alebo utrácať rozumnejšie.  

Viac info