Podozrivý názor Františka Múčku

Prezieravý blog Františka Múčku, ekonomického komentátora pre denník SME.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

LEAF

Webinar s UNIMAK: Je štúdium v zahraničí pre mňa?

Miro Gašpárek z UNIMAK ti pri popíjaní rannej kávy na the California Institute of Technology poradí, ako sa rozhodnúť, či študovať doma, alebo odísť do zahraničia. Hovorí pri tom z vlastnej skúsenosti, čo je na nezaplatenie!

Viac info
Z iného súdka

Noc výskumníkov

Noc výskumníkov je každoročná akcia koncom septembra, kde môžeš prísť a uvidieť, čo vedci a inžinieri robia naživo a porozprávať sa s nimi. Sú zapojené mnohé mestá, vrátane Bratislavy, Košíc, Žiliny, Banskej Bystrice a Tatranskej Lomnice.  

Viac info
Film, video, kniha

Skrytá realita Paralelní vesmíry a hluboké zákony kosmu (B. Greene)

Je náš vesmír jediný? Boli doby, kedy “vesmír” označoval všetko, čo existuje. Fyzikálne a kozmologické objavy nás však v poslednej dobe privádzajú na myšlienku, že náš vesmír je iba jeden z mnohých. Táto kniha ponúka množstvo analógií, ktoré umožňujú pochopiť pozorovanie subatomárnych častíc a tajomných hlbín vesmíru.  

Viac info
LEAF

Stories Investment Centre

Máš projekt, start-up alebo unikátnu vzdelávaciu príležitosť doma či v zahraničí? Stories Invetment Centre je priebežný grantový program, ktorý ti ponúka  individuálnu podporu pri ich plánovaní alebo finančnú podporu pri ich realizácii. Projekt si môžeš podať kedykoľvek prostredníctvom tohto formuláru.

Viac info