Písanie príbehov na wattpad.com

Ak uvažuješ nad kariérou spisovateľa alebo len rád vypisuješ svoje pocity na papier, tak táto stránka je pre teba ako stvorená. Môžeš sem pridávať svoje príbehy, básne či čokoľvek čo napíšeš a taktiež môžeš čítať príbehy ostatných užívateľov a hodnotiť ich.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

The Theoretical Minimum

The Theoretical Minimum je internetový portál obsahujúci výborné prednášky Leonarda Susskinda, popredného súčasného fyzika, ktorého originálny prístup zmenil pohľad modernej fyziky na svet.  

Viac info
Z iného súdka

Hackathon

Podujatie, kde sa stretne veľký počet informatikov (programátori, software-ový dizajnéri, apod.) a spolu vyvíjajú software.    

Viac info
Film, video, kniha

Ona

Vízia lásky k operačnému systému v neďalekej budúcnosti sa odohráva v Los Angeles, ktoré bude plné mrakodrapov s metropolitnými výhľadmi a zelenými záhradami. Scény sú kolážou súčasného LA a čínskeho Pudongu, štvrti v Šanghaji.  

Viac info
Súťaž

Biologická olympiáda

Biologická olympiáda je určená žiakom základných škôl, osemročných gymnázií a stredných škôl so záujmom o biológiu, geológiu, environmentalistiku a iné biologické vedy. Organizuje sa v 4 kolách – školskom, okresnom, krajskom a celoštátnom. Projektová časť celoštátneho kola BiO pre kat. A, B a C je realizovaná formou vedeckej konferencie. Najlepší súťažiaci z teoreticko-praktickej časti sa zúčastňujú Medzinárodnej biologickej olympiády (IBO) a z projektovej časti GENIUS Olympiad.  

Viac info