Pinterest

Pinterest je výborný pomocník na uchovanie inšpiratívnych obrázkov a stránok a tiež ponúka širokú škálu zdrojov od iných autorov.

Založ si svoj účet a vytvor si aspoň jednu vlastnú nástenku na Pintereste.

Príkladná ukážka zo zbierky archdaily:

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Súťaž

Olympiáda ľudských práv

Zaujímaš sa o ľudí, o ich práva a o tom ako ich chrániť? Veríš, že rešpekt a dôstojnosť si zaslúži každý jeden z nás? Tak neváhaj a zapoj sa do olympiády, kde to ukážeš! Nájdeš tam trochu z filozofie, práva aj politiky.

Viac info
Súťaž

Cena fantázie

Patríš medzi tých, ktorí napäto čakajú na najnovší diel Hier o tróny? V poličke máš úhľadne zoradené všetky diely Pána prsteňov a Harryho Pottera? Rád fantazíruješ o iných svetoch, či budúcnosti? V tom prípade neváhaj, hoď svoje originálne nápady na papier a vyhraj vďaka svojej fantázii fantastické ceny v literárnej súťaži zameranej na prózu a fantasy.  

Viac info
Web a blog

The College of Journalism

The College of Journalism je webstránka užitočná nielen pre žurnalistov BBC, no vôbec všetkých ľudí so záujmom o túto časť mediálnej sféry. Ponúka všeobecný prehľad oblasti žurnalistiky ako aj detaily relevantných udalostí v rámci spoločnosti.   Blog College of Journalism je jednou zo sekcií tejto stránky. Prináša zaujímavé blogposty, kde profesionáli diskutujú o aktuálnych trendoch a problémoch, s ktorými sa stretávajú pri svojej práci. http://www.bbc.co.uk/academy/journalism http://www.bbc.co.uk/blogs/blogcollegeofjournalism/posts/Beyond-the-World-Cup-A-media-guide-from-Qatar

Viac info
Web a blog

MRUniversity

Krátke ale poučné on-line prednášky o základných konceptoch ekonómie pri ktorých si precvičíš angličtinu. Môžeš ich pozerať na ich vlastnom webe alebo cez Youtube kanál. http://www.mruniversity.com/ https://www.youtube.com/channel/UCnkEhPBMZcEO0QGu51fDFDg

Viac info