PIKOMAT

PIKOMAT je celoslovenská súťaž z matematiky určená pre všetkých žiakov 5.-9. ročníka základnej školy a prímy až kvarty osemročného gymnázia. Účasť v PIKOMATe je bezplatná. Najúspešnejší riešitelia dostanú možnosť zúčastniť sa sústredenia PIKOMATu. Na sústredení zažiješ kopec matematických i nematematických hier. Zároveň stretneš nových kamarátov

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Duolingo

Možnosť naučiť sa jazyky zábavnou formou. Nielen pre začiatočníkov :)

Viac info
Na leto

iD Programming Academy

Dvojtýždňový intenzívny letný program pre deti(13-18) so záujmom o informatiku, ktorý organizuje Stanford. Je to ale naozaj poriadne drahé, jedine, ak by sa Ti podarilo získať nejaký scholarship alebo zľavu.  

Viac info
Súťaž

Muzikomat

Československý Muzikomat je šancou pre všetky začínajúce kapely, ktoré túžia po zviditeľnení sa a nových fanúšikoch. Ak sa tvojej kapele podarí uspieť v internetovom hlasovaní, okrem finančnej prémie získaš možnosť zahrať si na vystúpení v Čechách aj na Slovensku.  

Viac info
Súťaž

Filozofická olympiáda študentov stredných škôl

Slovenské kolo súťaže v písaní filozofickej eseje pre študentov stredných škôl v poslednom a predposlednom ročníku organizuje FF KU v Ružomberku pod záštitou UNESCO. Filozofická esej sa týka vybraných úryvkov filozofických textov a víťazi postupujú do medzinárodného kola. Viac informácii o slovenskej filozofickej olympiáde.

Viac info