Oxford Learner’s Bookshelf

Internetivá anglická knižnica, kde nájdete množstvo učebníc, ale aj veľa kníh rozdelených do rôznych úrovní. Ku každej sú cvičenia, ktoré budú po vyplnení ohodnotené a tiež audiokniha.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Knihy Olivera Sacksa

Dych vyrážajúce rozprávanie populárneho psychológa Sacksa poskytuje pohľad do neurobiológie a neurovedy. Kniha „Awakenings“ je tiež spracovaná v rovnomennom filme.  

Viac info
LEAF

Webinar s UNIMAK: Je štúdium v zahraničí pre mňa?

Miro Gašpárek z UNIMAK ti pri popíjaní rannej kávy na the California Institute of Technology poradí, ako sa rozhodnúť, či študovať doma, alebo odísť do zahraničia. Hovorí pri tom z vlastnej skúsenosti, čo je na nezaplatenie!

Viac info
Film, video, kniha

Dějiny psychologie (H. Morton)

Psychológia, ako každá veda, má svoju históriu. Môžeš sa tu dočítať o významných osobnostiach psychológie, v akej dobe žili, a ako ich osobný život ovplyvňoval vedeckú činnosť. Výborné pre spravenie si základného prehľadu o rôznych smeroch v psychológii.  

Viac info
Web a blog

Artyčok.tv

Audiovizuálne o súčasnom umení! Artyčok TV je naplnená aktuálnymi reportážami z výstav, profilmi a prednáškami teoretikov a umelcov. Preskúmaním tohto webu sa dozvieš z prvej ruky, aké sú možnosti uplatnenia v umeleckom svete.  :)

Viac info