Odsud až do nekonečna (I. Stewart)

Odsud až do nekonečna je krátkym sprievodcom modernou matematikou. Ian Stewart píše o významných matematických problémoch, pričom niektoré z nich nie sú vyriešené dodnes.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Dobrovoľníctvo

Staň sa dobrovoľníkom pre Fyzikálny korešpondenčný seminár!

Jedna z mnohých aktivít Trojstenu je aj organizácia korešpondenčných seminárov pre základné školy. Organizácia fyzikálneho korešpondenčného semináru poskytuje nadaným stredoškolákom možnosť odovzdávať svoje vedomosti nadaným základoškolákom, poskytuje taktiež výborný priestor na zlepšenie si organizačný, prezentačných ale aj odborných zručností.  

Viac info
Web a blog

The College of Production

The College of Production ponúka praktické rady zo všetkých oblastí práce v médiach. Či už máš záujem o televíziu, rádio alebo online vysielanie, táto webstránka je skvelým zdrojom rád, rozhovorov a článkov priamo od ľudí v centre mediálnej scény britskej BBC.   Súčasťou tohto projektu je aj YouTube kanál BBC careers približujúci jednotlivé profesie v mediálnej sfére, či playlist Access All Areas, kde pravidelne pribúdajú behind-the-scenes videá z BBC Radio. http://www.bbc.co.uk/academy/production https://www.youtube.com/user/bbccareers/featured https://www.youtube.com/playlist?list=PL7RLE4ANZ0lU3WGeQIoNMe3umsOg9BW2h

Viac info
Súťaž

Dějepisná soutěž studentů gymnázií ČR a SR

Zapoj sa do najväčšej súťaže študentov gymnázií v Čechách a na Slovensku. 75 gymnázií je zárukou ostrej konkurencie, takže svoje dejepisné znalosti určite dobre prevetráš!

Viac info
Web a blog

Podozrivý názor Františka Múčku

Prezieravý blog Františka Múčku, ekonomického komentátora pre denník SME.  

Viac info