Objav svoje dobrovoľnícke superschopnosti

Dokážeš prežiť ako pracovník s mládežou? Táto práca má povesť ľahkej práce. Ustojíš virtuálnu stáž, alebo ťa premôžu požiadavky detí? O 5 minút môžeš mať jasno.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

The College of Production

The College of Production ponúka praktické rady zo všetkých oblastí práce v médiach. Či už máš záujem o televíziu, rádio alebo online vysielanie, táto webstránka je skvelým zdrojom rád, rozhovorov a článkov priamo od ľudí v centre mediálnej scény britskej BBC.   Súčasťou tohto projektu je aj YouTube kanál BBC careers približujúci jednotlivé profesie v mediálnej sfére, či playlist Access All Areas, kde pravidelne pribúdajú behind-the-scenes videá z BBC Radio. http://www.bbc.co.uk/academy/production https://www.youtube.com/user/bbccareers/featured https://www.youtube.com/playlist?list=PL7RLE4ANZ0lU3WGeQIoNMe3umsOg9BW2h

Viac info
Súťaž

Intel International Science and Engineering Fair

Pravdepodobne najprestížnejšia vedecká súťaž na svete každý rok vyhodnotí študentov s najväčším potenciálom prispieť k inováciám vo vede. Súťaž je vhodná hlavne pre starších informatikov, ktorí majú záujem o aplikáciu informatiky a technológií vo vede.  

Viac info
Súťaž

Video súťaž „Slovensko dnešných dní!“

Nechýba ti kreativita a vieš spraviť video? Miluješ Slovensko? Stačí, aby si sa zapojil do jedného kola olympiády ľudských práv a môžeš sa zapojit do video súťaže.

Vytvor sám alebo s kamarátmi 2 min. video o Slovensku tak, aby ho chceli spoznať tvoji rovesníci v zahraničí a vyhraj tablet! Kreativite sa medze nekladú, môžeš ho urobiť akokoľvek.

Viac info
Film, video, kniha

Odsud až do nekonečna (I. Stewart)

Odsud až do nekonečna je krátkym sprievodcom modernou matematikou. Ian Stewart píše o významných matematických problémoch, pričom niektoré z nich nie sú vyriešené dodnes.  

Viac info