Night Of Chances

Nigh of Chances Technology je podujatie pre všetkých vysokoškolákov a stredoškolákov, ktorí chcú stretnúť expertov z najvýznamnejších firiem na Slovensku, ktorí sa s nimi podelia o svoje skúsenosti.

https://nightofchances.sk

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Súťaž

FX

FX je špeciálnou kategóriou Fyzikálneho korešpondenčného seminára, ktorého cieľom je pripraviť súťažiacich na medzinárodné fyzikálne súťaže (IYPT, IPhO) ako aj na štúdium na popredných zahraničných univerzitách ako ETH, Oxford, Cambridge, MIT... Riešenia úloh môžu súťažiaci posielať niekoľkokrát, pričom vždy dostanú cennú spätnú väzbu. Svojim charakterom ide o jedinečnú súťaž, ktorá nemá konkurenciu na celom svete.  

Viac info
LEAF

Webinár: O čom je mentoring s Filipom a Romanom

Ak rozmýšľaš nad zapojením sa do mentoringového programu TalentGuide a chceš vedieť ako ti môže taký mentor vlastne pomôct, pozri si  webinár s Filipom a jeho mentorom Romanom.

Viac info
Film, video, kniha

Knihy od Stanislava Komárka

Ak ťa zaujíma filozofická stránka biológie, určite nevynechaj knihy Stanislava Komárka, originálneho českého biológa, filozofa a spisovateľa. Zaoberá sa hlavne dejinami biológie, vzťahom prírody a kultúry a biologickou estetikou.

Viac info
Film, video, kniha

Kráľova reč

Pozri si historickú drámu o princovi Albertovi z Veľkej Británie 30. rokov 20. storočia. Štyri Oscary, Colin Firth a kus histórie  - super kombinácia na príjemný večer.  

Viac info