Na volné noze

Youtube kanál s rozhovormi s úspešnými podnikateľmi z najrôznejších odvetví (napr. kultúrna ekonómka, čajový špecialista, cestovateľ, daňový právnik či expert na gamifikáciu).

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Becoming YouTube

Becoming YouTube je projekt úspešného britského žurnalistu Benjamina Cooka určený najmä pre hardcore fanúšikov tohto média. Každý z dvanástich dielov odpovedá na jednu otázku spojenú s obrovským fenoménom, ktorým sa YouTube stal.   Cook pri natáčaní spolupracoval s najznámejšími tvorcami YouTube komunity. Dokumentárny seriál spojil s komédiou, skečom a fantasy, čim sa mu podarilo divákov dokonale vtiahnuť do niekedy absurdného sveta sociálnych médií.  

Viac info
Film, video, kniha

Ako básnici prichádzajú o ilúzie

Pozri si film, ktorý hovorí s nadhľadom a  vtipom o štúdiu medicíny. Nech vieš, čo ťa čaká :)

Viac info
Súťaž

KöMaL

KöMaL je najstarší korešpondenčný seminár na svete s vyšše storočnou históriou s náročnými fyzikálnymi problémami fungujúci na podobnom princípe ako Fykos alebo FKS. Riešenia sa posielajú v angličtine, takže je to skvelá príležitosť potrénovať si akademickú angličtinu pred začiatkom štúdia na zahraničnej univerzite.  

Viac info
Klub, krúžok, kurz

Slovenská asociácia študentov a absolventov psychológie

Uvažuješ o štúdiu psychológie a chceš sa dozvedieť viac priamo od zasvätených? SAŠAP ti umožňuje skontaktovať sa priamo so študentmi a absolventmi psychológie v SR.  

Viac info