My World of Work

Super stránka určená mladým škótom, ktorí sa rozhodujú o svojom budúcom povolaní. Ak vieš po anglicky, možno pomôže aj tebe.

https://www.myworldofwork.co.uk/

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

European Art

Pokiaľ maľuješ,kreslíš,v skratke robíš umenie a chceš sa o tvoje výtvory podeliť,tak stránka European Art je pre teba ako stvorená.Môžeš tam postovať svoje výtvory,pozerať výtvory druhých a ďalších veľa aktivít.Pre umelcov stránka ako stvorená.

Viac info
Pobyty v zahraničí

Stanford Summer Institutes

Stanford Summer Institutes sú trojtýždňové intenzívne letné školy pre študentov vo veku od 11 do 17 rokov poskytujúce špičkové kurzy z oblastí modernej fyziky ako relativita, kvantová mechanika, časticová fyzika a štúdia základných experimentov modernej fyziky, ktoré navždy zmenili jej tvár.  

Viac info
Pobyty v zahraničí

Jazykové pobyty EF

Education First. Tak znie heslo tejto cestovnej agentúry, ktorá ponúka, okrem iného, pestrú škálu letných pobytov v zahraničí. Túžiš sa vybrať na očarujúco zelený Nový Zéland, užiť si pláž v Miami, či obzrieť Sagradu Familiu v Barcelone? Môžeš sa zbaliť a vybrať sa na dovolenku ako bežný turista, ale ako aktívny mladý človek určite uprednostníš možnosť vzdelávať sa počas rekreovania v cudzej krajine a rád popracuješ na rozvoji svojich jazykových schopností a aktívnom precvičovaní si jazyka s ostatnými účastníkmi pobytu či lektormi.

Viac info
Film, video, kniha

SuperFreakonomics (S. Levitt)

Superfreakonomics znovu spochybňuje spôsob, ako premýšľame, a skúma skrytú stranu všetkého s otázkami ako : Prečo sú doktori tak zlý v umývaní rúk? Prečo by si mal samovražedný terorista kúpiť životnú poistku? Ako zabrániť tomu, aby vám dom neodniesol hurikán? Čo majú hurikány, infarkty a smrti na diaľniciach spoločného? Majú ľudia prirodzene sklony k altruizmu alebo k sebectvu? Ako môžeme najúčinnejšie zastaviť skleníkový efekt? Knihu môžeš nájsť preloženú aj do slovenčiny. http://www.martinus.sk/?uItem=115220 http://www.amazon.com/SuperFreakonomics-Cooling-Patriotic-Prostitutes-Insurance/dp/0060889586

Viac info