Matematický Náboj

Matematický Náboj je určený pre päťčlenné tímy stredoškolákov, ktoré reprezentujú jednotlivé školy. Celá súťaž trvá 120 minút, počas ktorých sa tímy snažia na jednom zo súťažných miest vyriešiť čo najviac problémov.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Electrical Engineering Schools

Stránka pre záujemcov o štúdium elektrotechniky.  

Viac info
Na leto

Podujatia organizované INESS

V minulosti INESS organizovalo podujatia, na ktorých ti odporúčame sa zúčastniť, tak možno pozri ako to vyzerá tento rok, keďže ich podujatia nie sú pravidelné.   The Liberty Camp: 5 dňové vzdelávacie podujatie s medzinárodnou účasťou, pre účastníkov od 17 rokov. Predmetom diskusií neboli len súčasné ekonomické problémy vyspelého sveta, ale aj význam slobody v živote jednotlivca a spoločnosti.   Na kempe sa diskutovalo na témy ako: Je intelektuálne vlastníctvo skutočne vlastníctvom? Dôjde k rozpadu Eurozóny? Čo chýba v učebniciach ekonomických škôl? Čo sa musí zmeniť, aby trh mohol byť označený za voľný?   Podnikateľský kemp s podporou Nadácie Pontis: Na podnikateľskom kempe sa od skúsených profesionálov z odboru dozvieš o rôznych praktických aspektoch podnikania, ako napríklad financovanie, dane, predaj, marketing, obchodné spory, či ako napísať podnikateľský plán alebo riešiť mimoriadne situácie.. http://www.iness.sk/lec/about.php http://www.iness.sk/kemp/

Viac info
Na leto

Leto s Trojstenom

Chceš sa posunúť míľovými krokmi dopredu vo svete fyziky, matematiky či programovania, spoznať množstvo nových ľudí a naučiť sa pri tom veľa nového a užitočného? Tak určite nevynechaj LETO s TROJSTENOM! Láka ťa naozaj porozumieť fyzike v úplne inej hĺbke a rozsahu? Chceš porozumieť umelej inteligencii? Chceš raz vedieť programovať tak, že budeš môcť pracovať v tých najlepších slovenských izahraničných firmách? Chceš vedieť veci, o ktorých ti všetci vravia, že ešte nie sú pre teba? Práve pre teba sú tu tri dvojtýždňové letné školy!
Ak nechceš tráviť leto na letnej škole, ale radšej si oddýchnuť niekde blízko peknej prírody, je tu pre teba letný tábor Trojstenu. Zaži sedemdňový tábor s cieľom naučiť ťa čo-to z matematiky, fyziky a informatiky, spoznať ľudí s podobnými záujmami ako máš ty a popri všetkom sa aj poriadne zabaviť. Okrem množstva odborných a populárnych prednášok na teba čakajú netradičné športy, rôzne zážitkové hry, šifrovačka či iné dobrodružné a príjmené aktivity.
Prihlásiť sa môžeš na https://leto.trojsten.sk

Viac info
Web a blog

Robotshop

Online obchod s množstvom robotických zariadení.  

Viac info