Matboj

Máš chuť porovnať si svoje sily s ostatnými matematikmi v napínavej atmosfére? V tom prípade je Matboj pre teba ideálnou voľbou! Matboj je súťaž v rýchlostnom počítaní a je určený žikov ZŠ (5.-9. roč.) aj OG (príma-kvarta). Počas súťaže sa tímy snažia vyriešiť čo najviac príkladov v čo najkratšom čase a poraziť tak ostatných. Odmenou pre tri najlepšie družstvá je možnosť zúčastniť sa na sústredení korešpondenčného semináru Strom.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Matematika – 50 myšlienok (T. Cirilly)

Definície a objasnenia 50 svetových matematických pojmov alebo problémov.    

Viac info
LEAF

Webinár: O čom je mentoring s Filipom a Romanom

Ak rozmýšľaš nad zapojením sa do mentoringového programu TalentGuide a chceš vedieť ako ti môže taký mentor vlastne pomôct, pozri si  webinár s Filipom a jeho mentorom Romanom.

Viac info
Web a blog

Quizlet

Quizlet ti umožňuje vytvárať a ukladať si „slovíčkové kartičky“. Svoje vylepšené znalosti si môžeš následne otestovať pomocou niekoľkých hier. Po prihlásení si môžeš aplikáciu spustiť priamo v prehliadači, alebo si ju môžeš stiahnuť do mobilu či tabletu s Androidom.  

Viac info
Film, video, kniha

Crash Course Psychology

Jeden z najlepších dôvodov naučiť sa/precvičiť si angličtinu. Pútavé videá podávajú prehľad základných tém v psychológii. Vtipné a bez toho, aby robili kompromisy s odbornosťou!  

Viac info