Leto s Trojstenom

Chceš sa posunúť míľovými krokmi dopredu vo svete fyziky, matematiky či programovania, spoznať množstvo nových ľudí a naučiť sa pri tom veľa nového a užitočného? Tak určite nevynechaj LETO s TROJSTENOM! Láka ťa naozaj porozumieť fyzike v úplne inej hĺbke a rozsahu? Chceš porozumieť umelej inteligencii? Chceš raz vedieť programovať tak, že budeš môcť pracovať v tých najlepších slovenských izahraničných firmách? Chceš vedieť veci, o ktorých ti všetci vravia, že ešte nie sú pre teba? Práve pre teba sú tu tri dvojtýždňové letné školy!
Ak nechceš tráviť leto na letnej škole, ale radšej si oddýchnuť niekde blízko peknej prírody, je tu pre teba letný tábor Trojstenu. Zaži sedemdňový tábor s cieľom naučiť ťa čo-to z matematiky, fyziky a informatiky, spoznať ľudí s podobnými záujmami ako máš ty a popri všetkom sa aj poriadne zabaviť. Okrem množstva odborných a populárnych prednášok na teba čakajú netradičné športy, rôzne zážitkové hry, šifrovačka či iné dobrodružné a príjmené aktivity.
Prihlásiť sa môžeš na https://leto.trojsten.sk
  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Sústredenia a semináre

Sústredenia korešpondenčných seminárov

Mnohé korešpondenčných semináre organizujú na začiatku leta týždňové sústredenia pre svojich najlepších riešiteľov, kde sa snažia poskytnúť priestor na ďalší odborný rast nadaných študentov ako aj vytvoriť množstvo zážitkového programu a priestoru na vytváranie silnej komunity nadaných a šikovných mladých ľudí. Stačí si teda zvoliť nejaký korešpondenčný seminár, svedomito ho riešiť a nezabudnúť sa prihlásiť na letné sústredenie.  

Viac info
Film, video, kniha

Sofiin svet (J. Gaarder)

Ak vo voľnom čase čítaš beletriu a baví ťa učiť sa nové veci prostredníctvom príbehu, skús siahnuť po tejto kultovej knihe. Sofiin svet je pútavý a vtipný román, ktorý odhaľuje dejiny filozofie prostredníctvom príbehu o dievčati, ktoré začne dostávať záhadné listy od tajomného pisateľa.  

Viac info
Film, video, kniha

Přednášky pro studenty architektury (H. Hertzberger)

Bohato ilustrovaná publikácia predstavuje diela, myšlienky a spôsob práce jedného z najvýznamnejších svetových architektov, Hermana Hertzbergera. Táto verzia autorských prednášok približuje jeho praktické skúsenosti, z ktorých sa mu podarilo vystavať vzrušujúcu teóriu.  

Viac info
LEAF

Webinár: 3 najväčšie chyby pri písaní esejí

Ak sa chceš naučiť dobre písať, argumentovať, či obhájiť si svoj názor, si tu správne.  

Viac info