Letný tábor SEZAMu

Zaži zábavné leto so zaujímavou matematikou! 🙂

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

open TTD

Skvelá podnikateľská simulačná hra! Vyskúšaj si, či dokážeš zarobiť peniaze prepravou cestujúcich a tovaru po železnici, na vodných, vzdušných alebo pozemných cestách.  

Viac info
Klub, krúžok, kurz

Humanitné vedy dokorán

Krátke online kurzy Masarykovej univerzity v Brne, ktoré hravým spôsobom predstavujú, čo presne robí taký vedec alebo študent humanitných vied. Zavedú ťa do čias rímskeho umenia, budhistickej ikonografie či k pahorku duchov. Momentálne si môžeš vybrať z kurzov k oborom Dejiny staroveku, Religionistika, História, Český jazyk a literatúra, Dejiny umenia a Praveká archeológia blízkeho východu.

Viac info
Súťaž

Expert

Expert - geniality show je zábavná vedomostná súťaž pre každého. Vyber si dve témy a dokáž, že si v nich expert! :) Na výber máš Mozgolamy (logika, matika), Svetobežník (geografia), Tajomstvá prírody (fyzika, chémia, biola), Do you speak english? (anglina), Dejiny, udalosti, umenie (dejepis, umenie) a Góly, body sekundy (šport).

Viac info
Na leto

Fest Anča

Od roku 2008 sa každoročne v Žiline odohráva najväčší sviatok animovanej tvorby na Slovensku. V presvedčení, že animovaný film nie je určený len deťom a infantilným jedincom, predstavuje svetovú animáciu, súčasné trendy, ale aj overenú klasiku. Širokej verejnosti ponúka večerné open-air projekcie so živou hudbou, performance, párty, ale aj workshopy animácie a množstvo ďalšieho sprievodného programu.  

Viac info