Korešpondenčný seminár SEZAM

Zaži zábavný rok so zaujímavou matematikou! 🙂

Korešpondenčná časť SEZAMu (7., 8. a 9. ročník ZŠ) a SEZAMka (5. a 6. ročník) sa delí na zimnú a letnú časť. Po skončení každej časti sa koná stretnutie najlepších riešiteľov. Na týchto stretnutiach sa venujeme matematike, športu, rôznym hrám, hlavolamom a iným záujmovým aktivitám.

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

open TTD

Skvelá podnikateľská simulačná hra! Vyskúšaj si, či dokážeš zarobiť peniaze prepravou cestujúcich a tovaru po železnici, na vodných, vzdušných alebo pozemných cestách.  

Viac info
Film, video, kniha

The Globalization of World Politics – An Introduction to International Relations (J. Baylis, S. Smith, P. Owens)

Pôsobiac z jedinečnej neamerickej perspektívy, tento text obsahuje súvislý, prístupný a pútavý úvod do globalizácie svetovej politiky. Nové kapitoly o postkolonializme a postštrukturalizme zaručujú, že táto kniha je momentálne najrozsiahlejším dostupným úvodom do medzinárodných vzťahov. Tento výnimočný text je ideálny pre študentov, ktorí sa po prvýkrát zoznamujú s danou témou.  

Viac info
Z iného súdka

Odysea Mysle

Odysea mysle predstavuje najväčšiu celosvetovú súťaž detí a mládeže v tvorivom riešení úloh. Je to program, ktorý sa začína vždy na začiatku školského roku, kedy tímy dostanú päť úloh.

Viac info
Film, video, kniha

Televízne seriály z lekárskeho prostredia

Nežartujeme, vážne. Pozrieť si pár dielov  zo seriálov ako je Dr. House, The Scrubs alebo The Knick je celkom užitočná vec, ak zvažuješ medicínu. https://sk.wikipedia.org/wiki/Scrubs https://en.wikipedia.org/wiki/The_Knick https://sk.wikipedia.org/wiki/Dr._House

Viac info