Letný tábor MŮŽEŠ PODNIKAT

Tábor, na ktorom sa budeš môcť pod vedením profíkov z biznisu venovať hľadaniu svojich silných stránok, talentu a jeho uplatneniu. Urob si výlet do Čiech, objav svoj potenciál a hlavne to, ako ho môžeš využiť!

 

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

Urbanized

Dokument priblíži navrhovanie miest v súčasnosti.  

Viac info
Dobrovoľníctvo

Mládež Slovenského Červeného kríža

Bavilo by ťa učiť deti v škôlke o prvej pomoci? Zúčastniť sa medzinárodného campu o prvej pomoci? Alebo stať sa trénerom prvej pomoci? Červený kríž ponúka viacero možností zapojiť sa.  

Viac info
Na leto

Letní filmová škola Uherské Hradiště

Letní filmová škola Uherské Hradiště je najväčším nesúťažným filmovým festivalom v Českej republike. Už od roku 1964 je cieľom akcie rozširovať filmový obzor členov filmových klubov a filmových nadšencov (z nich veľkú časť tvoria stredoškolskí a vysokoškolskí študenti) a zoznamovať ich s filmovým umením v nových a netradičných súvislostiach. Filmy sú premietané v siedmich sálach a dvoch letných kinách. Letní filmová škola však nie je iba filmovým festivalom, ale ponúka tiež systematickú výuku filmom a o filme. Program festivalu obsahuje tematické prednášky, masterclass s výraznými filmovými tvorcami, workshopy, semináre a diskusné panely.  

Viac info
Film, video, kniha

Počiatok

Aké roviny poznania poznáme a ako do nich môžeme vstúpiť? Sú sny len nezmyselným výplodom nášho podvedomia, alebo sa v nich skrýva čosi podstatné o nás? Vo svete, kde existuje technológia umožňujúca vstúpiť do ľudskej mysle prostredníctvom vpádu do snov, môže byť jediná myšlienka v mysli človeka najnebezpečnejšou zbraňou alebo najcennejšou výhodou.  

Viac info