Lekári bez hraníc

Prostredníctvom príbehov a osobných výpovedí sa dozvieš o tom, čo riešia lekári v rozvojovom svete.

 

 

 

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Dni architektúry a dizajnu

DAAD je každoročný festival oslavujúci architektúru, dizajn a umenie, tvorivé bohatstvo, sociálne dôsledky a silu na zmenu.  

Viac info
Pobyty v zahraničí

Letný transatlantický seminár Benjamína Franklina

Cieľom tohto programu je rozvíjať a upevňovať vzťahy medzi americkou a európskou mládežou a vytvárať skupinu mladých lídrov, ktorí budú rozširovať svoje vedomosti a skúsenosti medzi svojimi rovesníkmi. Ak ťa láka byť medzi rozhodujúcimi osobnosťami v tvojej škole, či krajine, určite sa ti zídu poznatky a kontakty z tohto zahraničného programu.   Pozor, nepremeškaj deadline na prihlášky, ktorý je väčšinou už vo februári.  

Viac info
Film, video, kniha

Hmla vojny

Kontrovezný americký minister obrany, Robert McNamara, rozpráva v tomto kultovom dokumentárnom filme o vojne vo Vietname, Kubánskej kríze a ďalších míľnikoch súčasných amerických dejín.

Viac info
Film, video, kniha

art+antiques

Časopis mapujúci aktuálne dianie vo svete umenia. Zameriava sa síce predovšetkým na české umenie, ale nájdeš tam aj články o slovenskej, rakúskej či maďarskej scéne. Dočítaš sa, čo sa momentálne deje okolo teba, kam zájsť na výstavu, či aký umelec stojí za pozornosť. Art+antiques môže byť inšpiráciou aj pre budúcich novinárov, ktorí by radi písali o umení.

Viac info