LEAF Award

LEAF Award hľadá namakané makovice. LEAF Award je ocenenie pomocou ktorého môžeš získať  podporu, ak máš hlavu plnú dobrých nápadov a makáš nielen na skvelých výsledkoch v škole, ale aj na svojom okolí a inšpiruješ tým  ostatných.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Súťaž

SEZAM – Seminár zo zaujímavej matematiky

Zapoj sa do korešpondenčného semináru SEZAM, ktorý je určený pre žiakov II. stupňa základných škôl. Korešpondenčná časť SEZAMu sa delí na zimnú a letnú časť. Každá z týchto častí má tri série po šiestich úlohách. Po skončení každej časti sa koná stretnutie najlepších riešiteľov SEZAMu. V zime je to 4-dňové sústredenie, v lete 10-dňový tábor pre  35 najlepších riešiteľov. Dáš to?  

Viac info
Film, video, kniha

Investovanie z nadhľadu (Ľ. Ódor)

Na zrozumiteľných príkladoch táto kniha opisuje mnohé aspekty krízy v eurozóne a zároveň ťa celkom pedagogicky vedie k jasnejšiemu mysleniu o tvojich vlastných peniazoch.  

Viac info
Web a blog

Jazykové vzdelávanie

Tento portál je určený pre všetkých fanúšikov cudzích jazykov. Nájdete na ňom novinky zo sveta jazykového vzdelávania, rady, tipy a triky, ako sa efektívne učiť nový jazyk, a taktiež odporúčania na najlepšie jazykovky, zahraničné pobyty, súťaže či akcie a festivaly.  

Viac info
Sústredenia a semináre

VŠVU

Katedra architektonickej tvorby ponúka konzultácie pri príprave na talentové skúšky.  

Viac info