LEAF Academy

Chceš chodiť na strednú, ktorá ti pomôže naplniť tvoj najvyšší potenciál? Chceš mať spolužiakov z rôznych kútov sveta, ktorí chcú na sebe makať a meniť veci okolo seba k lepšiemu? LEAF Academy chce poskytnúť svojim študentom vzdelanie, ktoré im pomôže rásť akademicky aj osobnostne, a zároveň v nich prebudí občiansku angažovanosť a podnikavé líderstvo.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Scientific American

Scientific American je internetový portál a časopis prinášajúci pomerne rozsiahle, no pre laika prístupné články z aktuálnych oblastí vedy a inžinierstva. Môže byť skvelou voľbou ako si potrénovať angličtinu a zlepšiť si, či zrýchliť sa v schopnosti kriticky analyzovať text v angličtine.  

Viac info
Z iného súdka

European Federation of Psychology Students’ Associations

Európska študentská asociácia, ktorej cieľom je väčšie prepojenie študentov psychológie v rámci Európy. Organizujú ročné školy a rôzne iné podujatia, ponúkajú výmenné kurzy počas štúdia a mnoho ďalších aktivít.  

Viac info
Film, video, kniha

Ohniska napětí ve světě (M. Šlachta)

Kompaktný a stále aktuálny prehľad lokálnych a regionálnych geopolitických konfliktov, ich príčin a perspektív vývoja (Afganistan, Palestína, Irak, Kašmír, predkaukazská a zakaukazská oblasť, Srí Lanka a ďalšie).  

Viac info
Web a blog

Web Of Science

Najväčší svetová výskumná spravodajská platforma.  

Viac info