LEAF Academy

Chceš chodiť na strednú, ktorá ti pomôže naplniť tvoj najvyšší potenciál? Chceš mať spolužiakov z rôznych kútov sveta, ktorí chcú na sebe makať a meniť veci okolo seba k lepšiemu? LEAF Academy chce poskytnúť svojim študentom vzdelanie, ktoré im pomôže rásť akademicky aj osobnostne, a zároveň v nich prebudí občiansku angažovanosť a podnikavé líderstvo.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Web a blog

Ostium

Slovenský časopis o humanitných vedách Ostium je dostupný na internete. Poslúži ti ako užitočný prehľad o témach, ktoré zaujímajú akademikov, vedcov a filozofoch v našich končinách.  

Viac info
Film, video, kniha

Gándhí

Životopis Mohandása Gándhího, bojovníka za samostatnosť Indie, ktorý sa stal vďaka svojej filozofii nenásilia a priameho protestu vedúcou duchovnou osobnosťou Indie vyhral 8 Oscarov a patrí k najlepším životopisným filmom, ktoré boli kedy natočené.  

Viac info
Web a blog

Numberphile

MSRI (mathematical sciences research institute) natáča videá, kde názorným spôsobom rozprávajú o otvorených a zaujímavých matematických problémoch. Videá: https://www.youtube.com/user/numberphile Stránka: http://www.numberphile.com

Viac info
Film, video, kniha

Iron Man

Film o tom, čo všetko inžinier dokáže (s dostatkom prostriedkov).  

Viac info