LaunchX

LaunchX  je program pre podnikavých stredoškolákov, ktorí chcú svoj nápad premeniť na skutočný startup.

 

 

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

451° Fahrenheita

Toto dielo nás núti zamyslieť sa nad otázkou dôležitosti názoru jednotlivca, či úlohy umenia a kultúry v našej spoločnosti. Odhaľuje pohľad na konzumnú spoločnosť budúcnosti, v ktorej panujú prísne pravidlá. Každého, kto prejaví odklon od skupinového myslenia a tieto pravidlá poruší, postihne krutý trest. V tomto zriadení je zakázané čítanie literatúry a požiarnici, ktorí kedysi hasili ohne, teraz spaľujú knihy. Požiarnik Montag jedného dňa poruší zákaz a namiesto spálenia si knihu prečíta. Ako zareagujú jeho najbližší? Aký bude trest?  

Viac info
Na leto

Tábor mladých matematikov

Tábor mladých matematikov je určený pre budúcich žiakov 7. ročníka ZŠ (sekundy) až 2. ročníka SŠ (sexty). Program obsahuje prevažne zážitkové a športové aktivity. Okrem nich sa však stretneš aj s matematikou vo veľmi zaujímavej podobe, ktorá má ďaleko od tej školskej.

Viac info
Súťaž

Bystrická improliga

Súťaž v divadelnej improvizácii zameraná na SŠ v Banskobystrickom kraji. Princíp súťaže je založený na čo najvýstižnejšom a pokiaľ možno aj najvtipnejšom vyjadrení zadaných tém a úloh divadelnými výrazovými prostriedkami.  

Viac info
Z iného súdka

Vyhrň si rukávy a tvor!

Venuj svojej obľúbenej umeleckej činnosti denne ráno alebo večer jednu hodinu. Vyskúšaj to aspoň na týždeň, so železnou pravidelnosťou.

Viac info