Labák

Online súťaž pre mladých vedátorov, v ktorej si nielen porovnajú svoje teoretické znalosti s rovesníkmi, ale taktiež sa naučia veľa nového vďaka pokusom či potrebe gúgliť. Tento online seminár je vhodní pre všetkých nadšencov matematiky, biológie, chémie a fyziky.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Dobrovoľníctvo

Staň sa dobrovoľníkom pre Fyzikálny korešpondenčný seminár!

Jedna z mnohých aktivít Trojstenu je aj organizácia korešpondenčných seminárov pre základné školy. Organizácia fyzikálneho korešpondenčného semináru poskytuje nadaným stredoškolákom možnosť odovzdávať svoje vedomosti nadaným základoškolákom, poskytuje taktiež výborný priestor na zlepšenie si organizačný, prezentačných ale aj odborných zručností.  

Viac info
Film, video, kniha

Meditácie (R. Descartes)

René Descartes, jeden z najväčších mysliteľov ranného novoveku, sa zatvoril jedného pekného večera do svojej pracovne a začal hľadať. Nehľadal ani stratené pero, ani papuče. Hľadal istotu. Pýtal sa sám seba – čím si vlastne môžem byť istý? Odpoveď neprezradíme, obsahuje ju jeho šesť meditácií, dielo, po ktorom už filozofia nebola taká, ako predtým.  

Viac info
Web a blog

Lekári bez hraníc

Prostredníctvom príbehov a osobných výpovedí sa dozvieš o tom, čo riešia lekári v rozvojovom svete.        

Viac info
Z iného súdka

FabLab

Tvorivá dielňa FabLab je otvorená platforma pre dizajnérov, vývojárov, umelcov a študentov. Zoznám sa s prácou a technológiami digitálnej výroby 21. storočia a premeň svoje sny a nápady na realitu! Nájdeš tu 3D tlačiareň, CNC rezačky, laserové vyrezávače, vyšívacie stroje...proste všetko.   www.fablab.sk  

Viac info