Klokan

Matematický Klokan je súťaž, ktorú si pamätáš pravdepodobne ešte zo základnej školy. Je to hravá testová súťaž, ktorá sa zaslúžene teší veľkej obľúbenosti medzi žiakmi aj učiteľmi. Súťažiaci riešia sadu úloh rôznej náročnosti v obmedzenom čase. Nestačí však byť len dobrým matematikom, musíš byť aj rovnako dobrý taktik, aby si v prípade, že nestihneš vyriešiť všetky úlohy (čo sa ti s najväčšou pravdepodobnosťou stane) zvážil, či sa ti oplatí tipovať alebo nie. Za nesprávne odpovede sa totižto nemilosrdne strhávajú body.

 

  • Hodnotenie:

Nie je možné pridávať komentáre.

Odporúčame aj tieto aktivity

Na leto

Letný tábor MŮŽEŠ PODNIKAT

Tábor, na ktorom sa budeš môcť pod vedením profíkov z biznisu venovať hľadaniu svojich silných stránok, talentu a jeho uplatneniu. Urob si výlet do Čiech, objav svoj potenciál a hlavne to, ako ho môžeš využiť! https://muzespodnikat.cz/    

Viac info
Sústredenia a semináre

Mediálna škola

Cieľom Mediálnej školy je, aby mladí videli pod povrch médií, vedeli ich správne využívať, ale zároveň boli aj sami tvorcami kvalitného mediálneho obsahu.   Výučba prebieha formou absolvovania 4 samostatných víkendových kurzov, pričom každý z nich je zameraný na jednu oblasť médií. Termín na podanie prihlášok na daný ročník je zväčša v októbri.   Poplatok za jeden kurz je 20 €.  

Viac info
Dobrovoľníctvo

Začni pomáhať s matematickými seminármi ako Sezam, Riešky, Pikomat, Matik, Malynár

V týchto matematických korešpondenčných seminároch pre základné školy pomoc ostrieľaného stredoškoláka naozaj ocenia. Ako dobrovoľník môžeš vymýšľať či opravovať príklady, alebo pomáhať s organizáciou letných sústredení a podieľať sa tak na skvalitňovaní súťaží a vytváraní jedinečnej príjemnej atmosféry na sústredeniach. http://sezam.sk http://riesky.sk http://www.pikomat.sk http://matik.strom.sk http://malynar.strom.sk

Viac info
Pobyty v zahraničí

European Federation of Psychology Students’ Associations

Európska študentská asociácia, ktorej cieľom je väčšie prepojenie študentov psychológie v rámci Európy. Organizujú ročné školy a rôzne iné podujatia, ponúkajú výmenné kurzy počas štúdia a mnoho ďalších aktivít.  

Viac info