#Hashtag

#hashtag.sk tvoria mladí pre mladých. Inšpirujte sa príbehmi úspešných, nevšednou módou, dobrodružným cestovaním a pozoruhodnými novinkami zo športu či kultúry. Aktuálne informácie a novinky. Kvízy, rozhovory, videá a mnoho ďalších.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Z iného súdka

Architektur Zentrum Wien

Das Architekturzentrum Wien je rakúske múzeum architektúry ponímané ako miesto výstav či predstavení. Taktiež slúži ako centrum pre hlbší výskum architektúry a stavebníctva.  

Viac info
Film, video, kniha

Život, jak ho neznáme (P. Ward)

Kniha ponúka detailný pohľad na možnosť života kdekoľvek v slnečnej sústave. Analyzuje rôzne teórie vzniku života na Zemi, eventualitu jeho prenosu kométami a meteoritmi, aj to, v akých podmienkach sa môže udržať.    

Viac info
Web a blog

Français avec Pierre

S Pierrom a Noemi sa po francúzsky naučíš ľavou zadnou. Množstvo zábavných videí o gramatike, problémových a mätúcich otázkach, zaujímavostiach...

Viac info
Film, video, kniha

Komunikácia, tlmočenia, preklad… alebo Prečo spadla Babylonská veža?

Publikácia je určená začínajúcim, poloprofesionálnym i profesionálnym prekladateľom a tlmočníkom. Je písaná prístupným a zrozumiteľným štýlom, takže sa nemusíte báť, že by ste jej neporozumeli. Je to kniha pre všetkých, ktorí by sa chceli naučiť ako prekonať jazykovú a kultúrnu bariéru v súčasnom svete a porozumieť tomu, prečo vlastne vzniká.    

Viac info