Girl’s Day

Girl’s Day je príležitosť pre všetky dievčatá navštíviť podniky, organizácie a školy, ktoré pracujú v odvetví informačno-komunikačných technológií. Prebieha vždy vo štvrtý štvrtok v štvrtom mesiaci. Registruj sa a presvedč sa o tom, že práca v tomto odvetví je skvelá!

http://www.girlsday.sk

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Film, video, kniha

MinutePhysics

Rýchle, jasné a párminutové videá o rôznych oblastiach fyziky. Chutné jednohubky pre všetkých milovníkov fyziky  :)

Viac info
Film, video, kniha

Ktorá krajina robí najviac dobra?

I v dnešnom vyspelom svete sa mnohé krajiny chovajú akoby boli na tejto planéte sami. Politický konzultant Simon Anholt vysvetľuje, prečo sa aj  v našich časoch oplatí byť dobrou krajinou a pomáhať.  

Viac info
Film, video, kniha

Zbierka FX (T. Bzdušek, J. Imriška, J. Závodný a kol.)

Zbierka FX je nenahraditeľnou knižkou, pre každého stredoškoláka, ktorý to myslí s fyzikou naozaj vážne. Keďže ide o príklady z korešpondenčnej súťaže FX ide o naozaj pre stredoškolákov ťažké príklady, no práve preto sa dá z nej aj veľa naučiť. Obzvlášť keďže nie je písaná matematicky rigorózne a ani netrpí zbytočným formalizmom. Nenechajte sa zmiasť názvom, so zbierkami príkladov používanými v škole má spoločný iba názov. Autori pristupujú k príkladom a vysvetľovaniu veľmi pragmaticky, tak aby boli prístupné každému šikovnému stredoškolákovi.  

Viac info
Z iného súdka

Kurz rýchleho čítania

Zeefektívni svoje čítanie pomocou tohto jedinečného kurzu. Naučíš sa skenovať, čítať rýchlejšie a v budúcnosti tak ušetríš veľa času keďže písmenká sú skutočne všade :)

Viac info