Erin Brockovich

Napínavá právnická dráma inšpirovaná skutočnými udalosťami. Príbeh o tom ako sa nezamestnanej rozvedenej matke 3 detí podarí svedomitou prácou odhaliť veľký prípad. Na tvojom dobre môže niekomu záležať, aj keď Ťa vôbec nepozná.

  • Hodnotenie:

Odporúčame aj tieto aktivity

Súťaž

Labák

Online súťaž pre mladých vedátorov, v ktorej si nielen porovnajú svoje teoretické znalosti s rovesníkmi, ale taktiež sa naučia veľa nového vďaka pokusom či potrebe gúgliť. Tento online seminár je vhodní pre všetkých nadšencov matematiky, biológie, chémie a fyziky.

Viac info
Film, video, kniha

The Fountainhead

Hoci filmová verzia novely od Ayn Rand z dnešného pohľadu kritického k excesom heroického modernizmu vyznieva až ako karikatúra, keďže je ešte z roku 1949, je fajn pozrieť si boj idealistického architekta o zachovanie vlastnej vízie, integrity a nezávislosti pri tvorbe modernej architektúry. Môže sa stať predzvesťou tvojej skúsenosti.  

Viac info
Film, video, kniha

Cestou necestou

Cestou necestou je videosprievodca krajinou, ktorý ti ukáže nielen miestnu kuchyňu či turisticky vyhľadávané miesta, ale vďaka slovenskému sprievodcovi žijúcemu v tejto krajine spoznáš aj miestnu kultúru, tradície a morálku.

Viac info
Film, video, kniha

Červený trpaslík

Pozri si kultový britský komediálny sci-fi seriál.  

Viac info